Kandydaci do Samorządu Uczniowskiego


Notice: Undefined index: file in /var/www/clients/client1/web21/web/wp-includes/media.php on line 1381

Notice: Undefined index: file in /var/www/clients/client1/web21/web/wp-includes/media.php on line 1381

Szanowni Nauczyciele, Koleżanki, Koledzy z uwagi na pandemię korona wirusa nie będę proponować rzeczy niemożliwych do realizacji, ponieważ nie byłabym uczciwa wobec was. Lecz postaram się jak najlepiej reprezentować naszą szkołę oraz ewentualnie proponować i organizować takie imprezy w społeczności szkolnej żeby były one bezpieczne zarówno dla uczniów jak i nauczycieli.
Trudne czasy w jakich przyszło nam żyć mogą przynieść różnego rodzaju sytuacje i zdarzenia, w których realizacja będzie wymagała dobrej współpracy pomiędzy nauczycielami i uczniami. Mając tego świadomość, jako samorząd uczniowski będę starała się stworzyć płaszczyznę współpracy w taki sposób aby zadania, które postawi przed nami rzeczywistość, wspólnie zrealizować jak najlepiej.
Pozdrawiam Julia Skrzypczak

Nazywam się Nadia Dolata. Działam w Samorządzie Uczniowskim od kilku lat i uważam, że wkładam w to całe moje serce i poświęcam każdą wolną chwilę. Nie będę zapowiadała wielkich rzeczy, których nie dam rady wprowadzić lub zmienić. Chcę wam natomiast obiecać, że będę godnie reprezentowała naszą szkołę i starała się wprowadzić jak najwięcej dobrych pomysłów.

Nicole Baranowska kl. 7f
Izabela Kaczorkiewicz kl. 7f
Joanna Kaczmarczyk kl. 6c


Hejka! Jestem Aneta Stefańska, mam 13 lat I chodzę do klasy 7c. Interesuję się gimnastyką I akrobatyką. W wolnym czasie lubię tańczyć. Startuję w wyborach do samorządu uczniowskiego, ponieważ uważam się za osobę pełną pomysłów. Chciałabym wprowadzić:
• Dzień kolorowej maseczki
• Dzień dresa
• Tydzień kolorów
• Dzień klapka domowego