Konkursy

ROK SZKOLNY 2014/2015


LAUREACI KONKURSÓW

Konkurs Recytatorski Poezji Lubianej

klasy I
I miejsce – Zofia Krankiewicz 1c
II miejsce – Maja Molenda 1e
III miejsce – Maria Metlak 1e, Kaja Kowalewska 1b

wyróżnienia: Izabela Kaczorkiewicz 1f, Gabriela Małolepsza 1d, Oliwia Wawrzyńczyk 1b,
Joanna Czekała 1a

klasy II
I miejsce – Nadia Dolata 2c
II miejsce – Zosia Kuczyńska 2d
III miejsce – Hanna Walczak 2c
wyróżnienia: Julia Krzyżaniak 2a, Julia Skrzypczak 2c

klasy III
I miejsce – Franek Błachowiak 3c
II miejsce – Kacper Berdziński 3a
III miejsce – Ernest Stachowski 3a, Marcel Dutkowski 3c
wyróżnienie: Patrycja Sobańska 3b

klasy IV
I miejsce – Paulina Kaczmarek 4c
II miejsce – Gaja Bromberek 4c
III miejsce – Szymon Twardoń 4c
wyróżnienia:
Zofia Bączkowska 4a , Oliwia Grządzielewska 4a , Maja Nowak 4a, Michalina Górska 4b, Matylda Gil 4c,
Amelia Jankowiak 4c, Joanna Teodorowicz 4c, Agata Krzyżostaniak 4c, Izabela Dobak 4d,
Jakub Linkner 4d, Wojciech Paterka 4d, Sebastian Sajnaj 4d

klasy V
I miejsce – Magdalena Borońska 5b
II miejsce – Weronika Chudziak 5c
III miejsce – Maksymilian Kujawiak 5c
wyróżnienia: Antoni Hartman 5c, Martyna Jurga 5c, Maja Wąż 5b, Klaudia Wesołowska 5b

klasy VI
I miejsce – Ewa Kaczorek 6c
II miejsce – Igor Bromberek 6c
II miejsce – Sara Pasternak  6c
Fryderyk Zakrzewski kl. 6a
wyróżnienie: Magdalena Owsian 6c

 Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej
etap szkolny

 wyróżnienia – klasy I – III

Jadwiga Łęcka 1c, Jan Łęcki 3c, Emilia Grzeszczak 1e

wyróżnienia – klasy IV – VI

Ewa Kaczorek 6c, Antoni Buliński 4c, Iga Różycka 4c,  Angelika Grudzień 5c

Finał  – etap powiatowy

klasy I – III
II miejsce – Jadwiga Łęcka 1c
klasy IV – VI
I miejsce – Angelika Grudzień 5c

V Gminny Konkurs Pianistyczny dla Młodych Amatorów

Grupa młodsza
I miejsce – Joanna Teodorowicz 4c
II miejsce – Albert Wojtkowiak 3c
III miejsce – Franciszek Błachowiak 3c

Gminny Konkurs „Ja i moja Mała Ojczyzna”

I miejsce – Maja Hermann 3b, Albert Wojtkowiak 3c
II miejsce – Jędrzej Radomski 3b
III miejsce – Ignacy Bondarczuk 3c, Marcel Dutkowski 3c, Jan Łęcki 3c, Nikola Zaborowicz 3b
wyróżnienie – Ernest Stachowski 3a

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy
etap szkolny

I miejsce – Maksymilian Kujawiak 5c, Antoni Hartman 5c, Wojciech Andrzej Gunia 6c
II miejsce – Jakub Lehnhardt 6c, Krzysztof Bartczak 6c

Laureaci I i II miejsca zakwalifikowali się do etapu rejonowego.

 Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
etap szkolny

 Wyróżnienie – Dawid Runka 6, Krzysztof Bartczak 6c, Martyna Ladorska 6b

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
etap szkolny

I miejsce – Martyna Ladorska 6b
II miejsce – Wojciech Andrzej Gunia 6c
III miejsce – Krzysztof Bartczak 6c, Mateusz Kaszyński 6c
wyróżnienie – Jakub Lehnhardt 6c

Wszyscy wyżej wymienieni uczniowie zakwalifikowali się do etapu rejonowego.

Konkurs „Złota Żabka” w dziedzinie matematyki
etap szkolny

I miejsce – Wojciech Andrzej Gunia 6c
II miejsce – Martyna Ladorska 6b
III miejsce –Mateusz Kaszyński 6c

Konkurs „Złota Żabka” w dziedzinie literatury i języka polskiego
etap szkolny

I miejsce – Fryderyk Zakrzewski 6a, Jan Baturo 6c
II miejsce – Martyna Ladorska 6b
III miejsce – Maksymilian Kujawiak 5c, Antoni Hartman 5c

XIX Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce
etap szkolny

Klasy IV
I miejsce – Antonina Naskręt 4a, Mateusz Przyborowski 4d
II miejsce – Aleksandra Kosarzycka 4b
Klasy V
I miejsce – Antoni Hartman 5c
II miejsce – Maksymilian Kujawiak 5c
Klasy VI
I miejsce – Krzysztof Bartczak 6c
II miejsce – Jakub Lehnhardt 6c
III miejsce – Kacper Ogdowski 6c

Wszyscy laureaci zakwalifikowali się do etapu powiatowego.

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Jesienna Zaduma”
etap gminny

wyróżnienie – Magdalena Borońska 5b
nominacja do finału – Ewa Kaczorek 6c

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

LAUREACI KONKURSÓW

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR MATEMATYCZNY”

Wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych:
Ernest Stachowski 2a

Jan Gruszczyński 3d

Jan Baturo 5c

Małgorzata Sulej 6c

Gminny Konkurs „Ja i moja Mała Ojczyzna”

1 miejsce –  Maksymilian Sobczak 3c

2 miejsce – Michał Grzeszczak 3c

3 miejsce – Marta Gruszka 3b

wyróżnienie: Zuzanna Łucka 3b, Celina Penc 3a

Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz Rachunku 2014”

KLASY 5

1 miejsce – Łukasz Nawrocki 5a

2 miejsce – Marek Seget 5a

3 miejsce – Jan Baturo 5c

KLASY 6

2 miejsce – Małgorzata Sulej 6c

3 miejsce – Jakub Haraj 6a

 Gminny Konkurs Ortograficzny

KLASY 4

1 miejsce i tytuł „Gminny Mistrz Ortografii” -  Daniel Runka 4b

2 miejsce – Natalia Napierała 4a

3 miejsce – Sebastian Szelągowski 4b

KLASY 5

1 miejsce i tytuł „Gminny Mistrz Ortografii” -  Łukasz Nawrocki 5a

3 miejsce – Martyna Ladorska 5b

KLASY 6

2 miejsce – Marta Mularska 6a

Konkurs Pianistyczny dla Młodych Amatorów

Grupa młodsza:

1 miejsce – Joanna Teodorowicz 3c

3 miejsce – Hubert Doliński 2c

wyróżnienie – Maja Giełwanowska 3d, Franciszek Błachowiak 2c

Grupa starsza:

wyróżnienie – Natalia Tańska 4c, Helena Kulik 6c

 

XX GMINNY KONKURS WIEDZY PRZYRODNICZO-LEŚNEJ

I miejsce: Helena i Weronika Kulik 6c

Gminny Konkurs Ekologiczny

I miejsce – Weronika Kulik 6c

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2

Szkolny Konkurs Plastyczny „Powieści Malowane” 

KLASY I – III

I miejsce – Nina Gąsior 3c, Paulina Kaczmarek 3c

II miejsce – Mateusz Kuliński 3b, Matylda Gil 3c

III miejsce – Mikołaj Gidlewicz 3b, Jakub Włodarczyk 3b

wyróżnienie – Iga Różycka 3d

KLASY IV – VI

Szkolny Konkurs Plastyczny „Powieści malowane”

I miejsce – Marta Bulińska 5c
II miejsce – Maja Gruszczyńska 5b, Fryderyk Zakrzewski 5a
III miejsce – Martyna Jurga 4c, Debora Figiel 4c
wyróżnienie – Karolina Hencel 5a, Weronika Chudziak 4c, Maria Kania 5b, Nawojka Ślusarska 4c, Zuzanna Berdzińska 5c, Wojciech Gunia 5c

Gminny Konkurs Przyrodniczy dla klas 3

I miejsce – Zuzanna Łucka 3b
II miejsce – Kacper Twardoń 3c, Mateusz Obroszko 3b
III miejsce – Kacper Gasik 3a, Marcel Białek 3c
wyróżnienie – Antonina Naskręt 3a, Maja Kuc 3b, Nicolas Kuś 3a

Szkolny Konkurs Ortograficzny klas 3

I miejsce – Kacper Gasik 3a, Joanna Teodorowicz 3c
II miejsce – Antonina Naskręt 3a, Michalina Sawicka 3c
III miejsce – Julia Trepińska 3b, Maria Marczak 3d
wyróżnienia: Wojciech Paterka 3a, Iga Różycka 3d

Konkurs „Mistrz Rachunku 2014” klas 3

I miejsce – Joanna Teodorowicz 3c

II miejsce – Wojciech Paterka 3a

III miejsce – Antonina Naskręt 3a

wyróżnienie – Jakub Sobisiak 3b

Konkurs Plastyczny klas 1 „Bezpieczna zabawa”

I miejsce – Wiktor Mikołajewicz 1c

II miejsce – Maria Dudek 1a, Oliwia Lewandowska 1b

III miejsce – Amelia Statucka 1a, Hanna Walczak 1c

wyróżnienie – Dominika Dzierzkiewicz 1c, Alicja Burdon 1c

 Konkurs  „Mistrz Komputera 2014”

KLASY PIĄTE
I miejsce – Jakub Lehnhardt 5c
II miejsce – Emilia Wojtkowiak 5c
III miejsce – Marek Seget 5a
wyróżnienie: Jan Baturo 5c

KLASY SZÓSTE

I miejsce – Marta Mularska 6a
II miejsce – Marcelina Felerska 6a
III miejsce – Martyna Głodek 6c
wyróżnienia:  Helena Kulik 6c, Weronika Kulik 6c

 Konkurs Matematyczny „Mistrz Rachunku” dla uczniów klas II

I miejsce – Ernest Stachowski 2a
II miejsce – Kamil Seget 2a, Albert Wojtkowiak 2c
III miejsce – Mateusz Nawrocki 2b, Michał Przybysz 2b

 Konkurs Pięknego Czytania klas 3

I miejsce – Julia Trepińska 3b

II miejsce – Joanna Teodorowicz 3c, Jan Sikorski 3c

III miejsce – Maksymilian Sobczak 3c

 Konkurs Kaligraficzny

KLASY I

 I miejsce – Darina Kolasińska 1b

II miejsce – Marta Busz 1d

III miejsce – Michalina Sibilska 1c

wyróżnienie – Wojciech Urbański 1d

 KLASY II

I miejsce – Mikołaj Płaziński 2b

II miejsce – Michał Przybysz 2b, Ignacy Bondarczuk 2c

III miejsce – Maja Hermann 2b

KLASY III

I miejsce – Antonina Naskręt 3a

II miejsce – Julia Krysztofiak 3a

III miejsce –  Zuzanna Łucka 3b

wyróżnienie – Celina Penc 3a

Międzygminny Konkurs Matematyczny w Suchym Lesie 

etap szkolny

I miejsce – Małgorzata Sulej 6c

II miejsce – Julia Maternicka 6c

III miejsce – Jan Baturo 5c

Finał – Małgorzata Sulej 6c – 3 miejsce

 

GMINNY KONKURS CZYTELNICZY DLA KLAS III
„W KRAINIE BAŚNI H. CH. ANDERSENA”

2. miejsce: Maksymilian Sobczak 3c

KONKURS „ZŁOTA ŻABKA”

Wyróżnienie w finale:

Lidia Borońska 6c

POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI „WIOSENNE PRZEBUDZENIE”

III miejsce w finale – Gaja Bromberek 3d

Konkurs Matematyczny klas 3 „PITAGORASEK 2014″

I miejsce – Julia Bardzik 3b
II miejsce – Wojciech Paterka 3a
III miejsce – Jan Mądry 3c

Konkurs Recytatorski „WIOSENNE PRZEBUDZENIE” – etap gminny

Klasy 1 – 3
1. Gaja Bromberek 3d – nominacja do etapu powiatowego
2. Franciszek Błachowiak 2c – wyróżnienie

Klasy 4 – 6
1. Lidia Borońska 6c – nominacja do etapu powiatowego
2. Zofia Błachowiak 6c – wyróżnienie
3. Igor Bromberek 5c – wyróżnienie

Konkurs Matematyczny „MISTRZ RACHUNKU 2014″ – etap szkolny

Klasy 4
I miejsce – Dawid Runka 4b
II miejsce – Eryk Gruszczyński 4c
III miejsce – Antoni Hartman 4c
wyróżnienie – Hanna Och-Oleksy 4a

Klasy 5
I miejsce – Łukasz Nawrocki 5a
II miejsce – Marek Seget 5a
III miejsce – Jan Baturo 5c
wyróżnienie – Jakub Lehnhardt 5c

Klasy 6
I miejsce – Agata Bosy 6a
II miejsce – Marta Mularska 6a
III miejsce – Jakub Haraj 6a
wyróżnienie – Małgorzata Sulej 6c, Mikołaj Makowski 6a

KONKURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

„TAKE ON SIX – KIDS” – klasy 3
I miejsce – Aleksandra Kosarzycka 3b, Jan Gruszczyński 3d
II miejsce – Celina Penc 3a, Inga Pudliszak 3b
III miejsce – Nicholas Kuś 3a

„TAKE ON SIX – JUNIOR” – klasy 4
I miejsce – Dawid Runka 4b
II miejsce – Michał Gedowski 4c
III miejsce – Antoni Hartman 4c

„TAKE ON SIX” – klasy 5 i 6
Do finału zakwalifikowały się: Aleksandra Szwarc 6c, Adrianna Ostrowska 6c, Nadia Cieślak 6c, Zofia Błachowiak 6c, Magdalena Dolińska 6c, Klaudia Kielma 6c

GMINNY KONKURS „CZYTAJ Z GŁOWĄ”

Julia Maternicka 6c – laureatka na poziomie klas VI,

Dawid Runka 4a  – wyróżnienie na poziomie klas IV,

Jan Baturo 5c  – wyróżnienie na poziomie klas V

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS IV – V

Klasy IV

1. Dawid Runka 4b

2. Sebastian Szelągowski 4b

3. Natalia Napierała 4b

Klasy V

1. Jan Baturo – 5c

2 . Kacper Ogdowski 5c

3. Mateusz Burman 5a

 Konkurs Ortograficzny klas VI „Ortograficzne Potyczki” – etap szkolny

1. Marcelina Felerska 6a

2. Wiktoria Napierała 6b

3. Marta Mularska 6a

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY „Łamacz Głowy”

Klasy 4

1. —

2. Maksymilian Kujawiak 4c

3. Eryk Gruszczyński 4c

Klasy 5

1. Jan Baturo 5c

2. Jakub Lehnahardt 5c, Marek Seget 5a

3. Martyna Ladorska 5b, Łukasz Nawrocki 5a

Klasy 6

1.  Małgorzata Sulej 6c

2. Julia Maternicka 6c

Konkurs „Złota Żabka” w dziedzinie literatury i języka polskiego – etap szkolny

1. Lidia Borońska 6c

2. Wiktoria Napierała 6b

3. Marcelina Felerska 6a, Patrycja Stasieczek 6a

Wyróżnienie – Klaudia Słomińska 6b, Łukasz Nawrocki 5a

Konkurs „Złota Żabka” w dziedzinie matematyki – etap szkolny

1m – Małgorzata Sulej 6c

2m – Kacper Ogdowski 5c

3m – Dawid Karasiewicz 6a

Wyróżnienie – Jakub Haraj 6a, Nikodem Sikora 6b

 Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap szkolny

1. Małgorzata Sulej 6c

2. Julia Maternicka 6c

3. Klaudia Kielma 6c, Nikodem Sikora 6b

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy – etap szkolny

1. Weronika Kulik 6c

2. Aleksandra Walkiewicz 6c, Aniela Anna Żak 6a

3. Lidia Borońska 6c, Helena Kulik 6c

 Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – etap szkolny

1. Zofia Błachowiak 6c

2. Krzysztof Bartczak 5c

3. Julia Maternicka 6c

 SZKOLNY KONKURS „ZAPRASZAMY ANIOŁY DO NASZEJ SZKOŁY”

 Klasy I-III:

1. Maja Giełwanowska 3d, Jolanta Kądziela 3d

2. Julia Woźniak 3c, Zofia Szczepańska 3d, Olgierd Adamczak 1c

3. Maks Kalista 3c, Marta Krauze 2a

Wyróżnienie – Amelia Jankowiak 3d, Kaja Różycka 2c, Iga Różycka 3d, Zuzanna Mankiewicz 3d

Klasy IV-VI:

1. Emilia Klewenhagen 5c

2. Wiktoria Krauze 5b i Anna Płazińska 5b, Klaudia Wesołowska 4b

3. Adrian Uliński 5a, Antoni Hartman 4c

Wyróżnienie – Klaudia Przybysz 4b, Lidia Borońska 6c, Dagmara Stachowiak 5a, Mateusz Kobus 5a.

XVIII Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce – etap szkolny

Klasy 4

1. Antoni Hartman 4c

2. Maksymilian Kujawiak 4c

3.  Michał Szwarc 4a

 Klasy 5

1. Krzysztof Bartczak 5c

2. Kacper Ogdowski 5c

3. Jakub Lehnhardt 5c

 Klasy 6

1.  Helena Kulik 6c

2. Weronika Kulik 6c

XVIII Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce – etap powiatowy

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Antoni Hartman 4c, Krzysztof Bartczak 5c, Jakub Lehnhardt 5c, Weronika Kulik 6c i Helena Kulik 6c

XVIII Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce – etap rejonowy

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się: Antoni Hartman 4c, Krzysztof Bartczak 5c

XVIII Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce – finał

Laureat – Krzysztof Bartczak 5c

Finalista – Antoni Hartman 4c


Powiatowy Konkurs Młodych Recytatorów „Jesienna Zaduma” – finał

I miejsce – Franciszek Błachowiak 2c

Powiatowy Konkurs Młodych Recytatorów „Jesienna Zaduma” – etap gminny

kategoria klas I – III: nominacja do finału: Franciszek Błachowiak 2c, wyróżnienie: Gaja Bromberek 3d

kategoria klas IV – VI: nominacja do finału: Igor Bromberek 5c, wyróżnienie: Lidia Borońska 6c

III Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej – finał

Laureatami zostali: Antoni Buliński 3c i Sandra Pasternak 4c

III Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej – etap szkolny

Do kolejnego etapu zakwalifikowali się:

klasy I-III – Antoni Buliński klasa 3c, Jan Łęcki klasa 2c, Konstancja Modrak klasa 3d

klasy IV-VI – Martyna Głodek klasa 6c, Sandra Pasternak klasa 4c, Sara Pasternak klasa 5c, Julia Trojanowska klasa 4c.

KONKURS RECYTATORSKI POEZJI LUBIANEJ

KLASY I

1 miejsce – Julia Skrzypczak klasa 1c
2 miejsce – Julia Ścigacz klasa 1d, Weronika Król klasa 1d
3 miejsce – Julia Krzyżaniak klasa 1a, Hanna Walczak klasa 1c
wyróżnienie – Emilia Kubicka klasa 1b, Darina Kolasińska klasa 1b, Dominika Dzierzkiewicz klasa 1c

KLASY II

 1 miejsce – Franciszek Błachowiak klasa 2c
2 miejsce – Marcel Dutkowski klasa 2c, Albert Wojtkowiak klasa 2c
3 miejsce – Kacper Berdziński klasa 2a, Ernest Stachowski klasa 2a
wyróżnienie – Anna Bąkowska klasa 2b

KLASY III

1 miejsce – Gaja Bromberek klasa 3d
2 miejsce – Paulina Kaczmarek klasa 3c
3 miejsce – Maja Giełwanowska klasa 3d
wyróżnienie – Antonina Naskręt klasa 3a, Julia Trepińska klasa 3b, Maja Kuc klasa 3b

KLASY IV

1 miejsce – Antoni Hartman klasa 4c
2 miejsce – Maksymilian Kujawiak klasa 4c
3 miejsce – Weronika Chudziak klasa 4c
wyróżnienie – Klaudia Przybysz klasa 4b, Klaudia Wesołowska klasa 4b, Weronika Bączkowska klasa 4b, Maja Wąż klasa 4b, Eryk Gruszczyński klasa 4c, Martyna Jurga klasa 4c

KLASY V

1 miejsce – Igor Bromberek klasa 5c
2 miejsce – Klaudia Bąkowska klasa 5b
3 miejsce – —-
wyróżnienie: Emilia Wojtkowiak klasa 5c

KLASY VI

1 miejsce – Lidia Borońska klasa 6c
2 miejsce – Zofia Błachowiak klasa 6c
3 miejsce – Joanna Stróżyńska klasa 6b
wyróżnienie: Małgorzata Sulej klasa 6c, Adrianna Ostrowska klasa 6c, Aniela Żak klasa 6a

 

 


ROK SZKOLNY 2012/2013

III Ponadgminny Konkurs Języka Angielskiego „TAKE ON SIX”

I miejsce – Filip Jarzyński 6c

IV miejsce – Damian Sadik 6c

V miejsce – Filip Tański 6a

VI miejsce – Julia Kaszyńska 6c

Gminny konkurs „Ja i moja Mała Ojczyzna”

I miejsce – Oliwia Ratajczak 3a SP 2 w Murowanej Goślinie

II miejsce –Daria Sygnecka 3a,  Maciej Szymarek 3b SP 2 w Murowanej Goślinie

III miejsce – Anna Bernard, Bartosz Mihilewicz SP w Długiej Goślinie, Aleksander Sosnowski 3a SP 2 w Murowanej Goślinie

Wyróżnienie: Aleks Kazuś, Kacper Borowiak SP w Długiej Goślinie

Konkurs  Języka Angielskiego „Take on six – kids”

1 miejsce – Dawid Runka 3b

2 miejsce – Maksymilian Kujawiak 3c

3 miejsce – Szymon Baranowski 3b, Antoni Hartman 3a

Konkurs  Języka Angielskiego „Take on six – junior”

1 miejsce – Mateusz Kobus 4b, Kacper Ogdowski 4c

2 miejsce – Jan Baturo 4c, Igor Bromberek 4c

3 miejsce – Krzysztof Bartczak 4c, Marta Bulińska 4c, Mateusz Kaszyński 4c

Konkurs kaligraficzny klas I

1 miejsce – Mikołaj Płaziński 1b

2 miejsce – Michał Przybysz 1b, Albert Wojtkowiak 1c

3 miejsce – Aleksandra Stachowiak 1b, Lidia Krzyżostaniak 1c

wyróżnienie – Ernest Stachowiak 1a, Kinga Waszak 1a, Maja Hermann 1b,

Nikola Zaborowicz 1b, Sara Wolniewicz 1c, Marcel Dutkowski 1c

Konkurs kaligraficzny klas II

1 miejsce – Konstancja Modrak 2d

2 miejsce – Paulina Kaczmarek 2c

3 miejsce – Antonina Naskręt 2a, Julia Trepińska 2b

wyróżnienie – Oliwia Grządzielewska 2a, Klaudia Kunz 2b

Konkurs kaligraficzny klas III

1 miejsce – Hanna Och – Oleksy 3a

2 miejsce – Martyna Jurga 3c

3 miejsce – Klaudia Przybysz 3b

Wyróżnienie – Weronika Chudziak 3c

Konkurs przyrodniczy klas III „Z przyrodą na Ty”

1 miejsce – Maria Aksamit 3a

2 miejsce – Nawojka Ślusarska 3c

3 miejsce –Antoni Hartman 3a

wyróżnienie – Maksymilian Kujawiak 3c, Weronika Chudziak 3c

 Konkurs plastyczny „Powieści malowane”

1 miejsce – Nikodem Sikora 5b, Zuzanna Nyczke 6b

2 miejsce – Marta Bulińska 4c, Weronika Kulik 5c

3 miejsce – Ksawier Fornalik 4a, Klaudia Gorgolińska 6b

wyróżnienie – Julia Turska 5b, Marianna Nowak 6b, Wojciech Hildebrański 6b,

Jakub Lehnhardt4c,  Zuzanna Berdzińska 4c, Karol Walczak 6b

 Konkurs  komputerowy „Mistrz komputera” klas V

1 miejsce – Wiktoria Napierała 5b

2 miejsc e – Aniela Żak 5a

3 miejsce – Marcelina Felerska 5a

Konkurs komputerowy „Mistrz komputera” klas VI

1 miejsc – Paweł Stocki 6b

2 miejsce – Ryszard Łowigus 6c

3 miejsce – Alina Wawrzyniak 6a

Konkurs plastyczny „Bezpieczna zabawa”

1 miejsce – Klaudia Pawlak 1b

2 miejsce – Miłosz Przybysz 1b

3 miejsce – Michał Dziedzic 1b

Wyróżnienie – Dominik Pawlak 1b, Albert Wojtkowiak 1b, Nikola Zaborowicz 1b

 Konkurs matematyczny „Mistrz Rachunku klas II”

1 miejsce – Wojciech Paterka 2a, Jakub Sobisiak 2b, Jan Sikorski 2c

2 miejsce – Łukasz Kliczbor 2b, Celina Penc 2a

3 miejsce – Antonina Naskręt 2a, Kacper Gasik 2a

Konkurs matematyczny „Mistrz Rachunku klas III”

1miejsce – Maksymilian Kujawiak 3c

2 miejsce – Michał Gedowski 3c

3 miejsce – Eryk Gruszczyński 3c

wyróżnienie – Daria Sygnecka 3a

Gminny Konkurs Wiedzy Przyrodniczo-Leśnej

Kategoria klas 4 – 6

1. Mikołaj Jastrzębski 6c

2. Filip Jarzyński 6c

W kategorii szkół – I miejsce dla naszej szkoły.

XX Poznański Konkurs Matematyczny Klas Trzecich „PITAGORASEK 2013″ – etap szkolny

1. Maksymilian Kujawiak 3c

2. Eryk Gruszczyński 3c

3. Michał Szwarc 3c

Szkolny Konkurs Matematyczny „MISTRZ RACHUNKU 2013″

klasy 4

1. Łukasz Nawrocki 4a

2. Jan Baturo 4c

3. Marek Seget 4a

klasy 5

1. Małgorzata Sulej 5c

2. Marta Mularska 5a

3. Mikołaj Makowski 5a

klasy 6

1. Filip Tański 6a

2. Ilona Kantorska 6a

3. Marianna Nowak 6b

Konkurs ortograficzny klas III

1. Maria Aksamit 3a

2. Natalia Napierała 3a

3. Klaudia Przybysz 3b

Konkurs Pięknego Czytania klas III

1. Michał Gedowski 3c

2. Dawid Runka 3b
3. Eryk Gruszczyński 3c, Maksymilian Kujawiak 3c

wyróżnienie: Martyna Jurga 3c

Gminny Konkurs „Czytaj z głową”

klasy IV: Jan Baturo (4c), Jakub Lehnhardt (4c)

klasy V: Julia Maternicka (5c), Nadia Cieślak (5c)

klasy VI: Filip Tański (6a), Karol Walczak (6b)

Konkurs Matematyczny organizowany przez szkołę w Suchym Lesie – etap szkolny

1. Filip Tański 6a
2. Klaudia Kielma 5c
3. Karol Walczak 6b
Julia Maternicka 5c
Jan Giełwanowski 6b
Marianna Nowak 6b

Szkolny Konkurs Ortograficzny

klasy IV
1. Jan Baturo 4c
2. Krzysztof Bartczak 4c
3. Mateusz Burman 4a
klasy V
1. Wiktoria Napierała 5b
2. Marcelina Felerska 5a
3. Agata Bosy 5a

Wojewódzki Konkurs Humanistyczny- etap szkolny

1. miejsce
Jan Giełwanowski 6a

Paweł Stocki 6a

2. miejsce

Zofia Bulińska 6c

Wiktoria Napierała 5b

3 miejsce

Julia Maternicka 5c

Aleksandra Błachowiak 6c

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap rejonowy

Do finału zakwalifikował się Filip Tański 6a.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap szkolny

1. miejsce

Filip Tański 6a

2. miejsce

Jan Giełwanowski 6b

3. miejsce

Kamila Cholewicka 6c

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy – etap szkolny

1. miejsce

Mikołaj Jastrzębski 6c

2. miejsce

Marianna Nowak 6b

Paweł Stocki 6b

3. miejsce

Małgorzata Sulej 5c

Aleksandra Walkiewicz 5c

Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce – etap rejonowy

Do finału zakwalifikowali się:
Weronika Kulik 5c, Kamila Cholewicka 6c i Filip Jarzyński 6c

Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce – etap powiatowy

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

Krzysztof Bartczak 4c, Weronika Kulik 5c, Kamila Cholewicka 6c i Filip Jarzyński 6c.

Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce – etap szkolny

klasy IV
1 miejsce – Jan Baturo 4c
2 miejsce – Krzysztof Bartczak 4c
3 miejsce – Mateusz Błachowiak 4b

klasy V
1 miejsce – Helena i Weronika Kulik 5c
2 miejsce – Aleksandra Szwarc 5c

klasy VI
1 miejsce – Filip Jarzyński 6c
2 miejsce – Kamila Cholewicka 6c
3 miejsce – Aleksandra Błachowiak 6c

Konkurs „Złota Żabka” w dziedzinie literatury i języka polskiego

1 miejsce – Andrzej Łoboda 6b
2 miejsce – Paweł Stocki 6b
3 miejsce – Jan Giełwanowski 6b

Konkurs „Złota Żabka” w dziedzinie matematyki

1 miejsce – Filip Tański 6a
2 miejsce – Mikołaj Stachowiak 6c
3 miejsce – Andrzej Łoboda 6b

III Konkurs Pianistyczny dla Młodych Amatorów

Grupa młodsza:

1. Emilia Klewenhagen 4c

2. Hugo Przybylski

3. Joanna Teodorowicz 2c

Grupa starsza:

1. Filip Jarzyński 6c

2. Aleksandra Walkiewicz 5c

3. Klaudia Lewicka 6c

Konkurs „Ortograficzne potyczki” – etap szkolny

1 miejsce – Paweł Stocki 6b
2 miejsce – Filip Jarzyński 6c
3 miejsce – Andrzej Łoboda 6b 

Konkurs Przyrodniczy „Las i jego mieszkańcy” – etap szkolny

1 miejsce – Filip Jarzyński 6c, Mikołaj Jastrzębski 6c
2 miejsce – Marianna Andrzejewska 5c
3 miejsce – Zofia Ancukiewicz 6c
wyróżnienie – Małgorzata Sulej 5c, Zuzanna Szóstak 5c

II Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej

Grupa młodsza – kategoria klas I – III

2 miejsce – Angelika Grudzień 3c

3 miejsce – Jan Łęcki 1c

Konkurs Piosenki Patriotycznej – etap szkolny

Kategoria klas I – III
1 miejsce – Angelika Grudzień 3c
2 miejsce – Sandra Pasternak 3c
3 miejsce – Jan Łęcki 1c

Kategoria klas IV – VI
1 miejsce – Marta Bulińska 4c
2 miejsce – Emilia Wojtkowiak 4c
3 miejsce – Sara Pasternak 4c

Konkurs Matematyczny „Łamacz Głowy”

Klasy IV
1 miejsce – Martyna Ladorska 4b, Jakub Lehnhardt 4c
2 miejsce – Melania Robaszkiewicz 4c
3 miejsce – Krzysztof Bartczak 4c, Jan Baturo 4c, Emilia Wojtkowiak 4c
Klasy V
1 miejsce – Małgorzata Sulej 5c
2 miejsce – Julia Maternicka 5c
Klasy VI
1 miejsce – Maciej Kaczmarek 6a
2 miejsce – Ilona Kantorska 6a, Karol Walczak 6b
3 miejsce – Michał Bernat 6c, Maja Schraube 6b, Paweł Stocki 6b, Filip Tański 6a

Międzyszkolny Konkurs Religijny o Tematyce Różańca

Paweł Stocki (6b) – I miejsce w kategorii literackiej
Zofia Dworczak (6c) – wyróżnienie w kategorii najciekawszy pomysł na wykonanie różańca

Gminny Konkurs „Jesień z poezją”

1 miejsce w grupie młodszej – Zuzanna Drgas 6b

Konkurs Recytatorski Poezji Lubianej

klasy I
I miejsce – Albert Wojtkowiak 1c
II miejsce – Marcel Dutkowski 1c
III miejsce – Franciszek Błachowiak 1c
wyróżnienie – Adam Mazurkiewicz 1a, Klaudia Kałasz 1b
klasy II
I miejsce – Paulina Kaczmarek 2c
II miejsce – Gaja Bromberek 2d
III miejsce – Matylda Gil 2c
wyróżnienie – Sebastian Strojny 2a, Amelia Jankowiak 2d
klasy III
I miejsce – Marcel Zachwyc 3a
II miejsce – Antoni Hartman 3a
III miejsce – Martyna Jurga 3c
wyróżnienie – Maksymilian Kujawiak 3c, Michał Gedowski 3c
klasy IV
I miejsce – Emilia Wojtkowiak 4c
II miejsce – Melania Robaszkiewicz 4c
III miejsce – Sara Pasternak 4c
klasy V
I miejsce – Zofia Błachowiak 5c
II miejsce – Małgorzata Sulej 5c
klasy VI
I miejsce – Zuzanna Drgas 6b
II miejsce – Aleksandra Błachowiak 6c
III miejsce – Filip Jarzyński 6c

Serdecznie gratulujemy!!

Rok szkolny 2011/2012

GMINNY KONKURS CZYTELNICZY DLA UCZNIÓW KLAS III
„W KRAINIE BAŚNI H. CH. ANDERSENA”

I miejsce – Kacper Ogdowski SP2

II miejsce Krzysztof Bartczak SP2, Alicja Soporowska SP1, Joanna Prętka SP Białężyn

III miejsce – Fryderyk Zakrzewski SP2, Kacper Kaczmarek SP Długa Goślina, Bartosz Pawlak SP Białężyn

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY KLAS I

„BEZPIECZNA ZABAWA”

1 miejsce – Paulina Kaczmarek 1c

2 miejsce – Iga Paluszak 1b, Eliza Sadik 1c

3 miejce – Julia Bardzik 1b,  Martyna Kobus1c

wyróżnienia – Maja Giełwanowska 1d, Konstancja Modrak 1d, Maksymilian Kalista 1a

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY

„MISTRZ RACHUNKU KLAS II”

1 miejsce – Maciej Szymarek 2b, Eryk Gruszczyński 2c

2 miejsce – Aleksander Sosnowski 2a

3 miejsce – Natalia Tańska 2c

wyróżnienia – Adrian Nowak 2b

SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA KLAS III

1 miejsce – Melania Robaszkiewicz 3c

2 miejsce – Fryderyk Zakrzewski 3a

3 miejsce – Krzysztof Bartczak 3c, Jan Baturo 3c

XIX POZNAŃSKI KONKURS MATEMATYCZNY KLAS III

„PITAGORASEK 2012”

etap szkolny

1 miejsce – Jan Baturo 3c

2 miejsce – Wojciech Andrzej Gunia 3c

3 miejsce – Krzysztof Konrad Bartczak 3c

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS III

etap szkolny

1 miejsce – Jan Baturo 3c

2 miejsce – Kacper Ogdowski 3c

3 miejsce – Igor Bromberek 3c

SZKOLNY KONKURS KALIGRAFICZNY KLAS III

1 miejsce – Oliwia Kulczyńska 3b

2 miejsce – Małgorzata Dekier 3a

3 miejsce – Wiktoria Stelmaszyk 3b, Marta Bulińska 3c

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY

„MISTRZ RACHUNKU KLAS III”

1 miejsce – Jan Baturo 3c

2 miejsce – Łukasz Nawrocki 3a

3 miejsce – Mateusz Burman 3a, Martyna Ladorska 3b

KONKURS PRZYRODNICZY KLAS III

„Z PRZYRODĄ NA TY”

1miejsce – Mateusz Burman 3a

2 miejsce – Marek Seget 3a

3 miejsce – Mateusz Kaszyński 3c, Łukasz Nawrocki 3a

wyróżnienia – Fryderyk Zakrzewski 3a, Mateusz Kobus 3a, Julia Borysowska 3c

SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

„TAKE ON SIX – KIDS”

1 miejsce – Jan Baturo 3c

2 miejsce – Martyna Ladorska 3b

3 miejsce – Mateusz Kaszyński 3c

MIĘDZYGMINNY KONKURS MATEMATYCZNY

SUCHY LAS 2012

etap szkolny

1 miejsce – Krzesimir Małecki 6c

2 miejsce – Renata Kowalew 6a

3 miejsce – Weronika Rumińska 6a

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS IV

„MISTRZ RACHUNKU 2012”

etap szkolny

klasy 4

1 miejsce – Jakub Haraj 4a

2 miejsce – Kamil Nowak 4a, Mikołaj Makowski 4a, Agata Bosy 4a,

3 miejsce – Martyna Głodek 4c

klasy 5

1 miejsce – Filip Tański 5b

2 miejsce – Marianna Nowak 5b

3 miejsce – Jan Giełwanowski 5b

klasy6

1 miejsce – Krzesimir Małecki 6c

2 miejsce – Renata Kowalew 6a

3 miejsce – Weronika Rumińska 6a, Julia Magdalena Nowak 6c

etap gminny

klasy 5

1 miejsce – Filip Tański 5a

klasy 6

2 miejsce – Renata Kowalew 6a

3 miejsce – Weronika Rumińska 6a, Krzesimir Małecki 6c

SZKOLNY KONKURS LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO KLAS IV-VI

klasy 4

1 miejsce – Klaudia Słomińska 4b

2 miejsce – Julia Maternicka 4c

3 miejsce – Aleksandra Szwarc 4c

klasy 5

1 miejsce – Filip Jarzyński 5c

2 miejsce – Kamila Cholewicka 5c

3 miejsce – Paweł Stocki 5b

klasy 6

1 miejsce – Aleksandra Maślankiewicz 6c

2 miejsce – Marta Hutek 6c

3 miejsce – Jakub Adamski 6a

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS IV-VI

etap szkolny

klasy 4

1 miejsce – Marcelina Felerska 4a

2 miejsce – Helena Kulik 4c

3 miejsce – Wiktoria Napierała 4b

klasy 5

1 miejsce – Paweł Stocki 5b

2 miejsce – Filip Jarzyński 5c

3 miejsce – Oliwia Modrak 5a

SZKOLNY KONKURS KOMPUTEROWY KLAS V

„MISTRZ KOMPUTERA 2012”

1 miejsce – Alina Wawrzyniak 5a

2 miejsce – Natalia Ratajczak 5a

3 miejsce – Oliwia Modrak 5a, Patryk Zych 5b

wyróżnienia – Ryszard Łowigus 5c, Aleksandra Gryczka 5a

SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

„TAKE ON SIX – JUNIOR”

1 miejsce – Aleksandra Szwarc 4c, Adrianna Ostrowska 4c

2 miejsce –Marcelina Felerska 4a

3 miejsce – Zofia Błachowiak 4c

PONADGMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

„TAKE ON SIX”

etap szkolny

1 miejsce – Filip Jarzyński 5c

2 miejsce – Julia Magdalena Nowak 6a

3 miejsce – Marta Adamczak 6c

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „POWIEŚCI MALOWANE”

1 miejsce – Julia Turska 4b

2 miejsce – Klaudia Radecka 5c, Klaudia Pawłuszek 4a

3 miejsce – Weronika Kulik 4c, Marta Mularska 4a

wyróżnienia – Aleksandra Błachowiak 5c, Jan Kaczmarek 4c, Mikołaj Stachowiak 5c,

Michał Bernat 5c,Oliwia Świerc 4b, Ryszard Łowigus 5c 

WIELKOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ZNAKI WIARY”

etap szkolny

1 miejsce – Aleksandra Woźniak 6c

wyróżnienia – Weronika Rumińska 6a, Ilona Kantorska 5a, Aleksandra Pikulik 6a, Magdalena Milewska 6b, Wiktoria Kobus 6b, Natalia Siebert 5a, Kamila Krzemińska 6b

KONKURS KOMPUTEROWY „BAJTEK” dla szkół podstawowych

etap szkolny

I miejsce – Krzesimir Małecki 6c

II miejsce – Renata Kowalew 6a, Jakub Adamski 6a

III miejsce – Daniel Weiss 6b

POWIATOWY KONKURS „ORTOGRAFICZNE POTYCZKI”

etap szkolny

I miejsce – Marta Adamczak 6c

II miejsce – Marta Hutek 6c

III miejsce – Magdalena Milewska 6b

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY

etap szkolny

I miejsce – Jakub Adamski 6a

II miejsce – Krzesimir Małecki 6c, Jan Giełwanowski 5b

III miejsce – Filip Jarzyński 5c

WOJEWÓDZKI KONKURS HUMANISTYCZNY

 etap szkolny

I miejsce – Aleksandra Maślankiewicz 6c, Edyta Rohloff 6b

II miejsce – Maja Wielgosz 6b, Adam Stoiński 6b

III miejsce – Katarzyna Kutzner 6c

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

etap szkolny

I miejsce – Krzesimir Małecki 6c

II miejsce – Jakub Adamski 6a

III miejsce – Julia Magdalena Nowak 6

etap rejonowy

Do finału zakwalifikował się Krzesimir Małecki klasa VIc

etap wojewódzki

Tytuł laureata zdobył Krzesimir Małecki klasa VIc

GMINNY KONKURS „LAS I JEGO MIESZKAŃCY W POLSCE”

 etap szkolny

I miejsce – Mikołaj Jastrzębski 5c

II miejsce – Filip Jarzyński 5c

III miejsce – Helena Kulik 4c

wyróżnienie – Weronika Kulik 4c, Weronika Rumińska 6a,

Aleksandra Pikulik 6a, Milena Trepińs

II GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY „CZYTAJ Z GŁOWĄ”

etap szkolny

Klasy 4

I miejsce – Julia Maternicka 4c

II miejsce – Klaudia Kielma 4c

III miejsce – Nikodem Sikora 4b

Klasy 5

I miejsce – Filip Tański 5a

II miejsce – Zofia Bulińska 5c, Bartosz Lewicki 5c, Andrzej Łoboda 5b

III miejsce – Piotr Katarzyński 5b, Jakub Pawlak 5b

Klasy 6

I miejsce – Jakub Adamski 6a, Krzesimir Małecki 6c, Krystian Schreiber 6c

II miejsce – Weronika Rumińska 6a

III miejsce – Julia Magdalena Nowak 6a

Do etapu gminnego zakwalifikowali się:

Jakub Adamski 6a

Krzesimir Małecki 6c

Krystian Schreiber 6c

Filip Tański 5a

Julia Maternicka 4c

ETAP GMINNY

w kategorii klas VI

I miejsce – Krzesimir Małecki 6c

II miejsce – Jakub Adamski 6a – II miejsce

w kategorii klas V

II miejsce  – Filip Tański 5a

w kategorii klas IV

II miejsce – Julia Maternicka 4c

 XVI KONKURS „WIEDZY O WIELKOPOLSCE”

etap szkolny

klasy 4

I miejsce – Weronika Kulik 4c

II miejsce – Aleksandra Szwarc 4c

klasy 5

I miejsce – Filip Jarzyński 5c

II miejsce – Kamila Cholewicka 5c

III miejsce – Paweł Stocki 5b

klasy 6

I miejsce – Marta Hutek 6c

II miejsce – Jakub Adamski 6a

III miejsce – Mateusz Nadstazik 6b

etap powiatowy

Kwalifikację do etapu rejonowego otrzymali:

klasy 4

Aleksandra Szwarc 4c

Weronika Kulik 4c

klasy 5

Filip Jarzyński 5c

Paweł Stocki 5b

Kamila Cholewicka 5c

klasy 6

Jakub Adamski 6a

Marta Hutek 6c

etap rejonowy

Laureatami zostali:

Weronika Kulik 4c

Filip Jarzyński 5c

Paweł Stocki 5b

Kamila Cholewicka 5c

Marta Hutek 6c

„ZŁOTA ŻABKA” W DZIEDZINIE MATEMATYKI

etap szkolny

I miejsce – Krzesimir Małecki 6c

II miejsce – Renata Kowalew 6a

III miejsce – Kamila Cholewicka 5c, Krzysztof Sadowski 6c

finał

Krzesimir Małecki 6c zdobył wyróżnienie

„ZŁOTA ŻABKA” W DZIEDZINIE JĘZYKA POLSKIEGO I LITERATURY

etap szkolny

I miejsce –  Marta Adamczak 6c

II miejsce – Aleksandra Maślankiewicz 6c, Andrzej Łoboda 5b

KONKURS POEZJI LUBIANEJ „JESIENNA ZADUMA”

etap szkolny

Klasy 1

I miejsce – Matylda Gil 1c

II miejsce – Sebastian Sajnaj 1a

III miejsce – Michalina Sawicka 1c

wyróżnienie: Eliza Sadik 1c

Klasy 2

I miejsce – Weronika Chudziak 2c

II miejsce – Małgorzata Rempilska 2b

III miejsce – Marcel Zachwyc 2a

wyróżnienie: Michał Gedowski 2c

Klasy 3

I miejsce – Klaudia Bąkowska 3a

II miejsce – Igor Bromberek 3c, Fryderyk Zakrzewski 3a

III miejsce – Krzysztof Bartczak 3c

Klasy 4

I miejsce – Aniela Żak 4a

II miejsce – Zofia Błachowaik 4c

III miejsce  Klaudia Słomińska 4b

Klasy 5

I miejsce – Zuzanna Drgas 5b

II miejsce – Filip Jarzyński 5c

III miejsce – Aleksandra Błachowiak 5c

Klasy 6

I miejsce – Maja Jankowiak 6c

II miejsce – Aleksandra Maślankiewicz 6c

III miejsce – Marta Hutek 6c, Weronika Rumińska 6a

etap gminny

Z przyjemnością informujemy o sukcesach naszych uczniów w XVIII Konkursie Młodych Recytatorów „Jesienna zaduma”.

Nominację do finału uzyskały:
Klaudia Bąkowska klasa 3a w kategorii klas I – III

Maja Jankowiak klasa 6c w kategorii klas IV – VI

Natomiast wyróżnienie uzyskała Aniela Żak klasa 4a.

etap powiatowy

II miejsce w finale XVIII Konkursu Młodych Recytatorów „Jesienna zaduma” zajęła Maja Jankowiak 6c

Rok szkolny 2010/2011

Wielkopolski Konkurs Plastyczny „Znaki Wiary”

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano prace następujących uczniów:
Wiktorii Kobus klasa 5b
Weroniki Felerskiej klasa 6b
Dagmary Figurowskiej klasa 6a
Karoliny Majewskiej klasa 6a
Mai Jankowiak klasa 5c

Gratulujemy!!!!

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania Klas III

I miejsce – Julia Maternicka – klasa 3c
II miejsce – Adrianna Ostrowska – klasa 3c
III miejsce – Agata Bosy – klasa 3a

Gratulujemy!!!!

Szkolny Konkurs Ortograficzny

Klasy 4
I miejsce – Filip Jarzyński klasa 4c
II miejsce – Andrzej Łoboda klasa 4b
III miejsce – Oliwia Modrak klasa 4a

Klasy 5
I miejsce – Magdalena Milewska klasa 5b
II miejsce – Marta Hutek klasa 5c
III miejsce – Milena Trepińska klasa 5b, Marta Adamczak klasa 5c

Klasy 6
I miejsce – Antonina Bulińska klasa 6c
II miejsce – Małgorzata Przybył klasa 6b
III miejsce – Roman Turaj klasa 6c

Serdecznie gratulujemy!!!

Konkurs Matematyczny Klas Trzecich „Pitagorasek 2011”

etap szkolny

I miejsce – Bartłomiej Burman – klasa 3c
II miejsce – Julia Maternicka – klasa 3c
III miejsce – Dawid Karasiewicz – klasa 3a

Serdecznie gratulujemy!!!

Szkolny Konkurs Kaligraficzny dla uczniów klas I
I miejsce – Natalia Tańska – klasa 1c
II miejsce – Oliwia Ratajczak – klasa 1a
III miejsce – Hanna Och-Oleksy – klasa 1a, Sebastian Szelągowski – klasa 1b
Szkolny Konkurs Kaligraficzny dla uczniów klas II
I miejsce – Zuzanna Berdzińska – klasa 2c
II miejsce – Marta Bulińska – klasa 2c
III miejsce – Emilia Wojtkowiak – klasa 2c

Serdecznie gratulujemy!!!

Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz Rachunku 2011” – etap szkolny

Klasa 4
I miejsce – Filip Tański klasa 4, Marianna Nowak klasa 4b
II miejsce – Jan Giełwanowski klasa 4b
III miejsce – Ilona Kantorska klasa 4a
wyróżnienie – Paweł Stocki klasa 4b

Klasa 5
I miejsce – Krzesimir Małecki klasa 5c
II miejsce – Weronika Rumińska klasa 5a
III miejsce – Renata Kowalew klasa 5a
wyróżnienie – Jakub Adamski klasa 5a, Julia Magdalena Nowak klasa 5a

Klasa 6
I miejsce – Robert Szymkowiak klasa 6b
II miejsce – Bartosz Meller klasa 6c
III miejsce – Dagmara Anna Sygnecka klasa 6c
wyróżnienie – Karolina Jankowska klasa 6b, Filip Szóstak klasa 6c

Do etapu gminnego zakwalifikowali się:

Filip Tański 4b
Marianna Nowak 4b
Jan Giełwanowski 4b
Ilona Kantorska 4a
Paweł Stocki 4b
Krzesimir Małecki 5c
Weronika Rumińska 5a
Renata Kowalew 5a
Robert Szymkowiak 6b
Bartosz Meller 6c
Dagmara Anna Sygnecka 6c

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Gminny Konkurs Wiedzy o Murowanej Goślinie

23.03.2011 r. w Gimnazjum nr 1 odbył się Gminny Konkurs Wiedzy o Murowanej Goślinie. Reprezentacja naszej szkoły w składzie:
Antonia Bulińska klasa 6c
Joanna Golankiewicz klasa 6c
Łukasz Wituła klasa 6c
zdobyła I miejsce.

Serdecznie gratulujemy!!!

WYNIKI KONKURSU „KASZTAN 2010″

1 miejsce – Wiktoria Krauze – klasa 2a
2 miejsce – Maria Aksamit – klasa 1a, Norbert Waszak – klasa 3a
3 miejsce – Oliwia Ratajczak – klasa 1a, Mateusz Buchholz – klasa 6c

wyróżnienie – Maciej Szymarek, Marcelina Strojna, Sebastian Szelągowski, Emilia Klewenhagen Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie :)

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

etap szkolny
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Bartosz Meller
Krzesimir Małecki
Antonina Bulińska
Roman Turaj
Robert Szymkowiak
Filip Szóstak
Joanna Golankiewicz

Serdecznie gratulujemy!!!

Etap rejonowy odbędzie się w sobotę 15.01.2011 r. o godz. 11:00. Miejsce zostanie podane w terminie późniejszym.

KONKURS MATEMATYCZNY „ŁAMACZ GŁOWY”

Klasy IV
1 miejsce – Andrzej Łoboda – klasa 4b, Filip Tański – klasa 4b, Karol Walczak – klasa 4b
2 miejsce – Piotr Katarzyński – klasa 4b, Marianna Nowak – klasa 4b, Paweł Stocki – klasa 4b

Klasy V
1 miejsce – Marta Hutek – klasa 5c, Renata Kowalew – klasa 5a, Julia Magdalena Nowak – klasa 5a,
wyróżnienie – Jakub Adamski – klasa 5a, Krzesimir Małecki – klasa 5c

Klasy VI
1 miejsce – Dagmara Anna Sygnecka – klasa 6c
2 miejsce – Antonina Bulińska – klasa 6c, Bartosz Meller – klasa 6c, Filip Szóstak – klasa 6c, Roman Turaj – klasa 6c
3 miejsce – Patryk Mendel – klasa 6a

Gratulujemy!!

KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZEJ I ŻOŁNIERSKIEJ

etap szkolny

Kategoria I-III
1 miejsce – Sara Pasternak – klasa 2c
2 miejsce – Martyna Głodek – klasa 3c
3 miejsce – Natalia Tańska – klasa 1
wyróżnienie – Sandra Pasternak – klasa 1c

Kategoria IV-VI
1 miejsce – Blanka Przymusińska – klasa 5c
2 miejsce – duet: Kinga Jałkiewicz i Klaudia Lewicka – klasa 6c
3 miejsce – Weronika Rogal – klasa 5c
wyróżnienie – Aleksandra Nowak – klasa 5c

Serdecznie gratulujemy!!

KONKURS PIANISTYCZNY DLA MŁODYCH AMATORÓW

W sobotę 30. października 2010 r. w ramach obchodów Roku Chopinowskiego w Murowanej Goślinie odbył się Konkurs Pianistyczny dla Młodych Pianistów.

Oto laureaci:

Grupa młodsza:
1 miejsce – Aleksandra Walkiewicz
2 miejsce – Aleksandra Błachowiak
3 miejsce – Jan Baturo

Grupa starsza:
1 miejsce – Filip Jarzyński
2 miejsce – Marta Hutek
3 miejsce – Aleksandra Woźniak

Serdecznie gratulujemy!!

Szkolny Konkurs Recytatorski Jesienna Zaduma

Klasy 6:

1 miejsce Joanna Golankiewicz Kl 6c
2 miejsce : Dagmara Anna Sygnecka Kl 6c Oraz Angelika Wasielewska Kl 6 C

Klasy 5:
1 Miejsce Jakub Adamski Kl 5a
2 miejsce: Gabriela Ogrodnik 5 C Oraz Maja Jankowiak 5c
3 miejsce Weronika Rumińska 5a Oraz Jadwiga Czarnecka 5c
wyróżnienia : Aleksandra Maślankiewicz 5c I Weronika Rogal 5c

Klasy 4

1 Miejsce Zuzanna Drgas 4b
2 Miejsce Kamila Cholewicka 4 C Oraz Julia Kaszyńska 4c
3 Miejsce Filip Jarzyński 4 C
wyróżnienie: Pawel Stocki 4b Oraz Filip Tański 4a

Klasy I
1 miejsce – Klaudia Przybysz – klasa 1b
2 miejsce – Oliwia Ratajczak – klasa 1a, Marcel Zachwyc – klasa 1b
3 miejsce – Michał Gedowski – klasa 1c
wyróżnienie – Martyna Jurga – klasa 1c

Klasy II
1 miejsce – Igor Bromberek – klasa 2c
2 miejsce – Melania Sobaszkiewicz – klasa 2c
3 miejsce – Fryderyk Zakrzewski – klasa 2a
wyróżnienie – Marta Bulińska – klasa 2c

Klasy III
1 miejsce – Zofia Błachowiak – klasa 3c
2 miejsce – Aniela Żak – klasa 3b, Julia Maternicka – klasa 3c
3 miejsce – Adrianna Ostrowska – klasa 3c
wyróżnienie – Klaudia Kielma – klasa 3c, Marianna Andrzejewska – klasa 3c, Marcelina Felerska – klasa 3a

Rok szkolny 2009/2010

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
Gminny Konkurs Matematyczny Mistrz Rachunku 2010
XIV Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce – etap szkolny
Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy – etap szkolny
Wojewódzki Konkurs Humanistyczny – etap szkolny
Konkurs Matematyczny „Łamacz Głowy 2009”
Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej „Szansa na sukces” – etap szkolny
Konkurs Matematyczny „Złota Żabka” – etap szkolny
Konkurs Języka Polskiego i Literatury „Złota Żabka”
Szkolny Konkurs Poezji Lubianej

Szkolny Konkurs Grafiki komputerowej klas V
1 – Zuzanna Kudelska 5b
2 – Grzegorz Otworowski 5b
3 – Michał Meres 5c
wyróżnienie – Dagmara Sygnecka 5c

Szkolny Konkurs Informatyczny klas VI „Mistrz Komputera”
1 – Marcin Hutek 6d
2 – Olga Szewczyk 6c
3 – Katarzyna Szóstak 6c

Konkurs Przyrodniczy klas III „Przyroda wokół nas”
1 – Kamila Cholewicka 3c
2 – Julia Kaszyńska 3c
3 – Filip Jarzyński 3c
Wyróżnienia – Agnieszka Grygielska 3a, Jan Giełwanowski 3a

Szkolny Konkurs Plastyczny klas I „Bezpieczna zabawa”
1 – Ksawier Fornalik 1a
2 – Melania Robaszkiewicz 1c, Zbyszek Henclewski 1a
3 – Mateusz Kobus 1a, Krzysztof Bartczak 1c
Wyróżnienia – Emila Klewnehagen 1c, Magdalena Wujewska 1a, Weronika Makowska 1a

Szkolny Konkurs Języka Polskiego
Klasy IV
1 – Renata Kowalew 4a, Milena Trepińska 4b
2 – Julia Magdalena Nowak 4a
3 – Jakub Adamski 4a
wyróżnienie – Weronika Rumińska 4a
Klasy V
1 – Małgorzata Przybył 5b
2 – Bartosz Meller 5c, Roman Turaj 5c
Klasy VI
1 – Olga Szewczyk 6c
2 – Emma Catlow 6b
3 – Szymon Pietrzak 6b
Wyróżnienie – Patryk Grygielski 6a

Gminny Konkurs Ortograficzny klas IV-VI – etap szkolny
Klasy IV
1 – Marta Adamczak 4c
2 – Marta Hutek 4c
3 – Milena Trepińska 4b
Klasy V
1 – Małgorzata Przybył 5b
2 – Antonina Bulińska 5c
3 – Dagmara Sygnecka 5c
Klasy VI
1 – Emma Catlow 6b
2 – Szymon Pietrzak 6b
3 – Katarzyna Przychodna 6a

Gminny Konkurs Ortograficzny klas III – etap szkolny
1 – Filip Jarzyński 3c
2 – Paweł Stocki 3a
3 – Zofia Bulińska 3c

Szkolny Konkurs Plastyczny „Powieści Malowane”
1 – Oliwia Tomczak 4a
2 – Wiktoria Kobus 4b, Antonina Bulińska 5c
3 – Maja Jankowiak 4c, Jan Urbaniak 4b
wyróżnienie – Mateusz Bucholz 5c, Julia Nowak 4a, Katarzyna Kutzner 4c, Martyna Wojtera 4c

Szkolny Konkurs Kaligraficzny Klas I
1 – Wiktoria Stelmaszyk 1
2 – Julia Borysowska 1c
3 – Karolina Hencel, Zuzanna Berdzińska 1c

Szkolny Konkurs Kaligraficzny klas II
1 – Marika Wiśniewska 2a
2 – Klaudia Słomińska 2a, Ada Ostrowska 2c
3 – Julia Maternicka 2c, Zuzanna Szóstak 2c

Gminny Konkurs Przyrodniczy „Geografia Polski” – etap szkolny
1 – Kacper Spring 5a
2 – Mikołaj Błachowiak 5a
3 – Emma Catlow 6b
wyróżnienie – Jakub Gliwka 6b

Gminny Konkurs Przyrodniczy „Las i jego mieszkańcy” – etap szkolny
1 – Zuzanna Andrzejewska 6c
2 – Mateusz Nadstazik 4b

Powiatowy Konkurs Matematyczny – Suchy Las 2010 – etap szkolny
1 – Bartosz Meller 5c
2 – Olga Szewczyk 6c
3 – Emma Catlow – 6c

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „Take on six – Junior”
1 – Marta Adamczak 4a, Marta Hutek 4c
2 – Magdalena Milewska 4b
3 – Maja Wielgosz 4b

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „Take on six – Kids”
1 – Filip Jarzyński 3c
2 – Julia Kaszyńska 3c
3 – Damian Sadik 3c

XVII Poznański Konkurs Matematyczny klas III „Pitagorasek 2010”
1 – Julia Kaszyńska 3c
2 – Kamila Cholewicka 3c
3 – Jan Giełwanowski 3a
Konkurs Matematyczny klas III „Mistrz Rachunku 2010”
1 – Aleksandra Błachowiak 3c, Julia Kaszyńska 3c,
2 – Filip Tański 3b, Paweł Stocki 3a
3 – Kamila Cholewicka 3c, Jan Giełwanowski 3a
wyróżnienie – Ilona Kantorska 3b, Damian sadik 3c, Karol Walczak 3b

Szkolny Konkurs „Mistrz Rachunku” klas II
1 – Bartosz Burman 2c
2 – Seweryn Marcinkowski 2b
3 – Gloria Gronowska 2a
wyróżnienia – Adrianna Ostrowska 2c, Michał Frączek 2b

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Wyróżnienia i nagrody otrzymali:
Emma Catlow 6b
Krzesimir Małecki 4c
Filip Tański 3b
Karol Walczak 3b

Gminny Konkurs Matematyczny Mistrz Rachunku 2010

28 kwietnia 2010r. odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs Matematyczny Mistrz Rachunku dla klas 4,5,6. Była to już XI edycja tego konkursu. W zmaganiach wzięło udział 33 uczniów z pięciu szkół
podstawowych naszej gminy. Uczestnicy mieli do rozwiązania 100 zadań w czasie 30 minut. Wszyscy wykazali się świetną sprawnością rachunkową.

Najlepiej z zadaniami konkursowymi poradzili sobie:

w klasach czwartych:
1. Krzesimir Małecki SP nr 2 w Murowanej Goślinie
2. Dominika Kądzielawa SP w Łopuchowie
3. Julia Magdalena Nowak SP nr 2 w Murowanej Goślinie

w klasach piątych:
1. Robert Szymkowiak SP nr 2 w Murowanej Goślinie
2. Tymoteusz Łudych SP nr 1 w Murowanej Goślinie
3. Aleksandra Wyduba SP w Długiej Goślinie

w klasach szóstych:
1. Klaudia Stern SP nr 1 w Murowanej Goślinie
2. Michalina Szudarek SP w Długiej Goślinie
3. Patryk Grygielski SP nr 2 w Murowanej Goślinie

Gminny Konkurs Wiedzy o Fryderyku Chopinie – II etap szkolny

Marcin Hutek 6d
Antonina Bulińska 5c, Bartosz Meller 5c, Marta Hutek 4c
Filip Jarzyński 3c
X Konkurs Języka Angielskiego „Take on six” – etap szkolny

Emma Catlow 6b, Jakub Gliwka 6b
Olga Szewczyk 6c
Kyle Sadik 6c
Szkolny Konkurs Pięknego Czytania klas III

Filip Jarzyński 3c
Filip Tański 3b
Pawel Stocki 3a, Andrzej Łoboda 3a

XIV Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce – etap szkolny

Klasy IV
I miejsce – Marta Hutek 4c
II miejsce – Krzesimir Małecki 4c
III miejsce – Magdalena Milewska 4c

Klasy V
I miejsce – Mikołaj Błachowiak 5a, Mateusz Buchholz 5c, Łukasz Wituła 5c

Klasy VI
I miejsce – Marcin Hutek 6d
II miejsce – Szymon Pietrzak 6c
III miejsce – Jan Kaźmierczak 6b

Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy – etap szkolny

I miejsce – Emma Catlow 6b
II miejsce – Marcin Hutek 6d

Wojewódzki Konkurs Humanistyczny – etap szkolny

I miejsce – Artur Dehmel 6d
II miejsce – Marcin Hutek 6d, Tomasz Puchowicz 6c
III miejsce – Olga Szewczyk 6c

Konkurs Matematyczny „Łamacz Głowy 2009”

Klasy czwarte
I miejsce – Renata Kowalew 4a, Magdalena Milewska 4b
II miejsce – Marta Hutek 4c, Krzesimir Małecki 4c, Julia Nowak 4a, Gabriela Ogrodnik 4c

Klasy piąte
I miejsce – Mikołaj Błachowiak 5a, Bartosz Meller 5c, Dagmara Sygnecka 5c, Roman Turaj 5c
II miejsce – Tomasz Harendarz 5a, Karolina Jankowska 5b, Grzegorz Otworowski 5b

Klasy szóste
I miejsce – Emma Catlow 6b,
II miejsce – Marianna Murawicz 6d, Marta Ogrodnik 6b

Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej „Szansa na sukces” – etap szkolny

Klasy I-III
I miejsce – Martyna Głodek 2c

Klasy IV-VI
I miejsce – Emma Catlow 6b
II miejsce – Mateusz Buchholz 5c
III miejsce – Anna Kruś 6c

wyróżnienie – Angelika Wasielewska 5c

Konkurs Matematyczny „Złota Żabka” – etap szkolny

I miejsce – Marianna Murawicz 6d
II miejsce – Emma Catlow 6b
III miejsce – Olga Szewczyk 6c

Konkurs Języka Polskiego i Literatury „Złota Żabka”

I miejsce – Zuzanna Pawlak 6b
II miejsce – Klaudia Lewicka 5c
III miejsce – Tomasz Puchowicz 6c

Szkolny Konkurs Poezji Lubianej

Klasy I
I miejsce – Klaudia Bąkowska 1a
II miejsce – Zuzanna Kasperczyk 1a
III miejsce – Bartosz Rejniak 1b
wyróżnienie: Bartosz Mazurkiewicz 1b, Karolina Hencel 1b

Klasy II
I miejsce – Zofia Błachowiak 2c
II miejsce – Martyna Głodek 2c
III miejsce – Aleksandra Walkiewicz 2c
wyróżnienie: Adrianna Ostrowska 2c, Klaudia Słomińska 2a, Klaudia Kielma 2c

Klasy III
I miejsce – Zuzanna Drgas 3c
II miejsce – Andrzej Łoboda 3a, Filip Jarzyński 3c
III miejsce – Marianna Fic 3c, Paweł Stocki 3a
wyróżnienie: Zofia Bulińska 3c

Klasy IV
I miejsce – Ilona Rotter 4c
II miejsce – Maja Jankowiak 4c, Jakub Adamski 4a
III miejsce – Gabriela Ogrodnik 4c, Aleksandra Woźniak 4c
wyróżnienie: Aleksandra Maślankiewicz 4c, Martyna Haraj 4a

Klasy V
I miejsce – Joanna Golankiewicz 5c
II miejsce – Filip Szóstak 5c
III miejsce – Antonina Bulińska 5c
wyróżnienie: Angelika Wasielewska 5c, Weronika Nowak 5c

Klasy VI
I miejsce – Tomasz Puchowicz 6c
II miejsce – Oliwia Psik 6b
III miejsce – Marta Ogrodnik 6b

Serdecznie gratulujemy!!!!!

Rok szkolny 2008/2009

Szkolny konkurs języka polskiego klas IV-VI
Szkolny konkurs kaligraficzny klas II
Szkolny konkurs kaligraficzny klas III
XV Gminny Konkurs Wiedzy Przyrodniczo – Leśnej
Konkurs „Złota Żabka” w dziedzinie Matematyki
Konkurs „Złota Żabka” w dziedzinie Literatury i Języka Polskiego
Konkursy związane z 90-tą rocznicą wybuchu Powstania Wielkopolskiego
Szkolny Konkurs Matematyczny „Łamacz głowy”
Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy dla uczniów szkół podstawowych
Wojewódzki Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych
XIII Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce
Zbieranie kasztanów

GMINNY KONKURS PRZYRODNICZY DLA UCZNIÓW KLAS III „PRZYRODA WOKÓŁ NAS”
Etap szkolny

1 miejsce – Marta Hutek 3c
2 miejsce – Mateusz Nadstazik 3b, Miłosz Kosakowski 3c, Krzesimir Małecki 3c
Wyróżnienia – Jan Urbaniak 3b, Wiktoria Nogaj 3a

Serdecznie gratulujemy!!

SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA KLAS III

1 miejsce – Milena Trepińska 3b
2 miejsce – Magdalena Milewska 3b
3 miejsce – Weronika Rumińska 3a, Jadwiga Czarnecka 3c
Wyróżnienia – Marta Hutek 3c

Serdecznie gratulujemy!!

XIV POZNAŃSKI KONKURS MATEMATYCZNY KLAS III „PITAGORASEK 2009”
Etap szkolny

1 miejsce – Krzesimir Małecki 3c
2 miejsce – Marta Hutek 3c
3 miejsce – Jakub Adamski 3b
W/w uczniowie reprezentować będą naszą szkołę podczas finału w Poznaniu.

Serdecznie gratulujemy!!

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS IV-VI „MISTRZ RACHUNKU 2009”
Etap szkolny

Klasy IV
1 miejsce – Bartosz Meller 4c
2 miejsce – Antonina Bulińska 4c, Robert Szymkowiak 4b

Klasy V
1 miejsce – Paweł Stocki 5d
2 miejsce – Marianna Murawicz 5d
3 miejsce – Jan Kaźmierczak 5b
Wyróżnienia – Olga Szewczyk 5c, Michał Bartkowiak 5d

Klasy VI
1 miejsce – Maciej Polkowski 6a
2 miejsce – Magdalena Bartczak 6c
3 miejsce – Magdalena Goslar 6d
Wyróżnienia – Małgorzata Łęcka 6a, Przemysław Babicki 6c

Serdecznie gratulujemy!!

GMINNY KONKURS PRZYRODNICZY DLA UCZNIÓW KLAS IV-VI „LAS I JEGO MIESZKAŃCY”

1 miejsce – Marcin Kazuś 6c
2 miejsce – Aleksandra Mikołajewicz 6c
3 miejsce – Malwina Baturo 6c, Anna Kruś 5c

W finale reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce.

Serdecznie gratulujemy!!

XV GMINNY KONKURS WIEDZY PRZYRODNICZO-LEŚNEJ

Reprezentacja naszej szkoły w składzie:
Marta Hutek 3c
Mateusz Nadstazik 3b
Anna Kruś 5c
Aleksandra Mikołajewicz 6c

zajęła I miejsce i zdobyła tytuł najlepszej reprezentacji szkolnej.

Gratulujemy uczniom i nauczycielom!!

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA UCZNIÓW KLAS III
Etap szkolny

1 miejsce – Magdalena Milewska 3b
2 miejsce – Julia Nowak 3a
3 miejsce – Wiktoria Kobus 3b

Uczennice będą reprezentować naszą szkołę w gminnym finale.

Serdecznie gratulujemy!!

SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO KLAS IV
1 miejsce – Małgorzata Przybył 4b
2 miejsce – Joanna Golankiewicz 4c, Karolina Jankowska 4b
3 miejsce – Klaudia Lewicka 4c

Serdecznie gratulujemy!!

SZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS VI „MISTRZ KOMPUTERA 2009”
1 miejsce – Mariusz Będziecha 6c
2 miejsce – Maciej Polkowski 6a
3 miejsce – Anna Dębińska 6c
Wyróżnienia – Małgorzata Mikołajczak 6b, Magdalena Goslar 6d

Serdecznie gratulujemy!!

SZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS V
1 miejsce – Damian Krüger 5a
2 miejsce – Dorian Nowak 5a
3 miejsce – Szymon Hoffman 5b
Wyróżnienie – Artur Demel 5d

Gratulujemy!!!

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS III „MISTRZ RACHUNKU 2009”
Etap szkolny
1 miejsce – Krzesimir Małecki 3c
2 miejsce – Weronika Rumińska 3a
3 miejsce – Renata Kowalew 3a, Marta Hutek 3c

Wyróżnienia – Jan Urbaniak 3b, Julia Nowak 3a, Magdalena Milewska 3b, Mikołaj Paterka 3a, Mateusz Nadstazik 3b, Filip Graczyk 3b

Serdecznie gratulujemy!!!

SZKOLNY KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO KLAS IV-VI

KLASY IV
1 miejsce – Antonina Bulińska 4c, Małgorzata Przybył 4b
2 miejsce – Sara Ganowska 4a
3 miejsce – Dagmara Sygnecka 4c

KLASY V
1 miejsce – Szymon Pietrzak 5b
2 miejsce – Zuzanna Pawlak 5b
3 miejsce – Olga szewczyk 5c

KLASY VI

1 miejsce – Aleksandra Mikołajewicz 6c
2 miejsce – Zofia Stecka 6d
3 miejsce – Malwina Baturo 6c

Serdecznie gratulujemy!!

SZKOLNY KONKURS KALIGRAFICZNY KLAS II
1 miejsce – Paweł Stocki 2a
2 miejsce – Wiktoria Skabara 2c
3 miejsce – Jan Giełwanowski 2a

Wyróżnienia – Zuzanna Nyczke 2b, Marianna Fic 2c, Patryk Zych 2b,

Gratulujemy!!

SZKOLNY KONKURS KALIGRAFICZNY KLAS III
1 miejsce – Weronika Rumińska 3a
2 miejsce – Wilena Trepińska 3b
3 miejsce – Marta Hutek 3c

Wyróżnienia – Katarzyna Kutner 3c, Aleksandra Woźniak 3c

Gratulujemy!!

XV GMINNY KONKURS WIEDZY PRZYRODNICZO – LEŚNEJ

W finale konkursu przyrodniczego reprezentacja naszej szkoły w składzie:

Marta Hutek 3c
Mateusz Nadstazik 3b
Zuzanna Pawlak 5b
Magdalena Bartczak 6c

zdobyła I miejsce i tytuł najlepszej reprezentacji szkolnej.

Gratulujemy uczniom i nauczycielom!!

Konkurs „Złota Żabka” w dziedzinie Literatury i Języka Polskiego

Etap szkolny
1 miejsce – Joanna Łopińska 6b
2 miejsce – Marcin Hutek 5d
3 miejsce – Artur Demel 5d

W kolejnym etapie naszą szkołę reprezentować będzie Joanna Łopińska z klasy 6b.

XIII Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce

Etap szkolny
Klasy IV
1 miejsce – Małgorzata Przybył 4b
2 miejsce – Bartosz Meller 4c
3 miejsce – Klaudia Lewicka 4c

Klasy V
1 miejsce – Marcin Hutek 5d
2 miejsce – Jan Kaźmierczak 5c, Szymon Pietrzak 5b

Klasy VI
1 miejsce – Joanna Łopińska 6b
2 miejsce – Malwina Baturo 6c
3 miejsce – Magdalen Bartczak 6c

Wszyscy wyróżnieni uczniowie reprezentować będą naszą szkołę w etapie rejonowym.

Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy dla uczniów szkół podstawowych
Etap szkolny

1 miejsce – Lynn Kucharczyk 6c
2 miejsce – Jakub Gliwka 5b, Maciej Polkowski 6a, Malwina Batura 6c,
Magdalena Bartczak 6c
3 miejsce – Szymon Pietrzak 5a, Emma Catlow 5b, Olga Szewczyk 5c, Alicja Hyska 6a, Joanna Łopińska 6b, Marcin Kazuś 6c, Maria Urbaniak 6d, Dawid Wituła 6d

Wojewódzki Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych

Etap szkolny

1 miejsce – Joanna Łopińska 6b
2 miejsce – Malwina Batura 6c
3 miejsce – Emma Catlow 5b, Magdalena Bartczak 6c, Szymon Pietrzak 5b

W kolejnym etapie konkursu naszą szkołę reprezentować będą Joanna Łopińska z klasy 6b oraz Malwina Batura z klasy 6c.

Szkolny Konkurs Matematyczny „Łamacz głowy”

Klasy IV

1 miejsce – Bartosz Meller 4c
2 miejsce – Mikołaj Błachowiak 4a
3 miejsce – Robert Szymkowiak 4b

wyróżnienia: Dagmara Sygnecka 4c, Roman Turaj 4c

Klasy V

1 miejsce – Marianna Murawicz 5d, Zuzanna Pawlak 5b, Olga Szewczyk 5c
2 miejsce – Marta Ogrodnik 5b

Klasy VI

1 miejsce – Magdalena Bartczak 6c
2 miejsce – Magdalena Goslar 6d
3 miejsce – Małgorzata Łęcka 6a, Maria Urbaniak 6d, Maciej Polkowski 6a

Konkursy związane z 90-tą rocznicą wybuchu Powstania Wielkopolskiego

Konkurs plastyczny „Powstanie Wielkopolskie widziane moimi oczami”

1 miejsce – Wiktor Samulski 6c
2 miejsce – Magdalena Kantorska 6b
3 miejsce – Anna Dębińska 6c

wyróżnienia: Olga Szewczyk 5c, Małgorzata Mikołajczak 6b

Konkurs poetycko-literacki
Proza – wyróżnienie – Anna Dębińska 6c
Poezja – wyróżnienie – Weronika Gil 6c

Konkurs fotograficzny
Wyróżnienie – Mariusz Będziecha 6c

Konkurs „Złota Żabka” w dziedzinie Matematyki

Etap szkolny

1 miejsce – Maciej Polkowski 6a
2 miejsce – Magdalena Goslar 6d
3 miejsce – Magdalena Bartczak 6c

Dnia 3 listopada zakończyła się w naszej szkole akcja zbierania kasztanów na rzecz dokarmiania zwierząt w okolicznych lasach. Dzięki współpracy opiekunki SKO z Kołem Łowieckim „Rogacz” kasztany zebrane przez uczniów trafią zimą do głodnych zwierząt. W tym roku w akcji wzięło udział 48 uczniów z klas I- Vi, którzy uzbierali 1,2 t leśnych owoców. Jest to rekordowa ilość zarówno uczestników, jak i zebranych kasztanów.

W tym roku laureatami konkursu są:

Ilona Kantorska kl. II b
Marta Mularska kl. I b
Aleksandra Szwarc kl. I c

Wyróżnienia:
Artur Grobelny kl. I a
Magdalena Bartczak kl. VI c
Anna Dębińska kl. VI c

Gratulujemy zwycięzcom i już teraz zapraszamy do kolejnych konkursów SKO