Sukcesy sportowe

Największe sukcesy sportowe „Dwójki”

2017/2018

Półfinały Powiatu w Piłce Nożnej Halowej – II miejsce.

Skład kadry szkoły:
Kaszyński Bartosz 5C
Jędrzejak Filip 5C
Kołodziej Filip 5C
Olszewski Franek 6C
Błachowiak Franek 6C
Kevin Muller 7C
Wiśniewski Bartosz 7A
Dereń Maciej 5A
Terebelski Adrian 5D
Pawlak Dominik 6A

Trener Jacek Gruszczyński

 

Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej HalowejI miejsce.

Skład reprezentacji: Kaszyński Bartosz VC, Jędrzejak Filip VC, Kołodziej Filip VC, Terebelski Adrian VD, Wiśniewski Bartosz VIIA, Olszewski Franek VIC, Błachowiak Franek VIC, Dereń Maciej VA, Trener Jacek Gruszczyński

Gminne Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach PrzełajowychMistrzowie w kategorii dziewcząt i chłopców

Reprezentacja dziewcząt: Marta Krauze, Maja Gałęska, Zuzanna Faberska, Natalia Gorgolińska, Hanna Walczak, Magdalena Kasseja, Marta Najewska, Lena Łatyszew.

Reprezentacja chłopców: Franciszek Olszewski, Karol Ślifiński, Maksymilian Marczak, Franciszek Błachowiak, Patryk Jędras, Aleksander Borzymowski, Mateusz Wyza, Adam Obroszko, Maciej Dereń).

Gminne Biegi Przełajowedrużynowo I miejsce wśród szkół podstawowych oraz drugie w oddziałach gimnazjalnych —> szczegółowe wyniki

 

2016/2017

I miejsce w MISTRZOSTWACH REJONOWYCH TEREN POZNAŃ ZACHÓD W PIŁCE SIATKOWEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w kategorii dziewcząt

Mistrzostwo Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców

VIII Edycja Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2017 w Piłce Nożnej – I miejsce w etapie gminnym

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Drużynowych i Indywidualnych Biegach Przełajowych.
Awans do zawodów wojewódzkich uzyskał Szymon Twardoń 6c, zostając wicemistrzem powiatu.

Marta Krauze 5b – 5,Franciszek Olszewski 5c – 7, Mateusz Wyza 4a – 16 i Lena Łatyszew 5b – 17.

Wicemistrzostwo gminy w czwórboju lekkoatletycznym.

Piłka nożna – II miejsce w powiatowym etapie VIII edycji Turnieju Orlika o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

12 miejsce w finale w Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych – Szymon Twardoń 6c.

Gminne Igrzyska Lekkoatletyczne – 22 medale.
grupa młodsza
skok w dal – Adam Bartoszewicz 1m, Zuzanna Świderska 3m
60m – Alan Majtas 1m, Wojciech Gruszczyński 2m
piłeczka palantowa – Kaja Kowalewska 2m, Olgierd Gralewicz 3m
400m – Wiktoria Bejma 3m, Maksymilian Pöpke 2m
600m – Jakub Lisiewicz 2m
grupa starsza:
60m – Franciszek Olszewski 1m, Antonina Naskręt 2m
400m – Kacper Twardoń 1m, Maja Gałęska 3m, Karol Ślifiński3m
600m – Marta Krauze 2m
1000m – Szymon Twardoń 1m, Błażej Rydygier 2m
skok w dal – Martyna Kobus 2m, Emilia Kubicka3m, Antoni Buliński3m
piłeczka palantowa – Mikołaj Płaziński 3m
piłka lekarska – Marcel Dutkowski 1m

XXI Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie –  bieg uliczny młodzieży szkolnej na dystansie 1000 m.
Wśród dziewcząt na podium stanęły dwie uczennice- drugie miejsce i srebrny medal zdobyła Marta Krauze, a trzecie i brąz wybiegała Maja Gałęska.
Chłopcy: pierwsze miejsce i złoty medal zdobył Szymon Twardo , a trzecie miejsce i brązowy medal Maks Marczak.

2015/2016

Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe

Szymon Twardoń 5c – 6-te miejsce

Fryderyk Lechno-Wasiutyński 4c- 13-te miejsce

Hanna Och-Oleksy 6a – 11-te miejsce

Mistrzostwa Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

I miejsce zespołu dziewcząt i I miejsce zespołu chłopców.

Oba zespoły uzyskały awans do mistrzostw powiatu.
uczestnicy-Hanna Och -Oleksy,Oliwia Ratajczak,Wiktoria Nawrocka,Jagoda Henclewska,Zuzanna Lehmann,Martyna Kobus,Daniel Marcinkowski ,Marcel Zachwyc,Kacper Cur,Kacper Hait,Szymon Twardoń,Kacper Twardoń.

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

3 miejsce – Szymon Twardoń 5c – awans do mistrzostw województwa

Ćwierćfinał Mistrzostw Wielkopolski w Minisiatkówce Chłopców – KINDER+SPORT 2015/2016

Do turnieju półfinałowego awansowały zespoły z Murowanej Gośliny w następujących składach:
rocznik 2005
I zespół: Daniel Maśnicki, Bartosz Papajewki, Bartosz Galik.
rocznik 2004
I zespół: Michał Wójcik, Wojciech Paterka, Sebastian Sajnaj, Mateusz Obroszko, Chróściński Bartosz.
rocznik 2003
I zespół: Daniel Marcinkowski, Marcel Zachwyc, Krystian Kuźmiński, Kacper Cur, Michał Szwarc.
II zespół: Filip Nowak, Maciej Szymarek, Aleksander Sosnowski, Antoni Warguła.

Eliminacje do Finału Mistrzostw Wielkopolski w Minisiatkówce Chłopców – KINDER +SPORT 2015/2016

Do turnieju ćwierćfinałowego awansowały zespoły z Murowanej Gośliny w następujących składach:
rocznik 2005
I zespół: Daniel Maśnicki, Bartosz Papajewki, Bartosz Galik.
II zespół: Mikołaj Płaziński, Mateusz Nawrocki, Karol Ślifiński.
rocznik 2004
I zespół: Michał Wójcik, Wojciech Paterka, Sebastian Sajnaj, Mateusz Obroszko.
rocznik 2003
I zespół: Szymon Baranowski, Daniel Marcinkowski, Krystian Kuźmiński, Kacper Cur, Michał Szwarc.
II zespół: Filip Nowak, Maciej Szymarek, Kacper Hait, Aleksander Sosnowski, Antoni Warguła.

Eliminacje do Finału Mistrzostw Wielkopolski w Minisiatkówce Dziewcząt – KINDER +SPORT 2015/2016

Do turnieju ćwierćfinałowego awansowały zespoły z Murowanej Gośliny w następujących składach:
rocznik 2005
I zespół: Izabela Dobak, Julia Szczepaniak, Konstancja Modrak
II zespół: Magdalena Matysiak, Marta Krauze i Patrycja Sobańska.
rocznik 2004
zespół: Julia Ziemkowska, Zuzanna Łucka, Klaudia Grudzień, Martyna Kobus, Karolina Andrzejewska.
rocznik 2003
zespół: Hanna Och-Oleksy, Daria Dobak, Jagoda Henclewska, Zuzanna Lehmann, Wiktoria Nawrocka, Oliwia Ratajczak.

Finał Mistrzostw Rejonu-Poznań Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt

10 marca 2016 roku w Śremie odbył się Finał Mistrzostw Rejonu-Poznań Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt.
Wzięły w nim udział najlepsze zespoły z 6 powiatów:
Turniej rozegrano systemem każdy z każdym, zgodnie z regulaminem SZS Wielkopolska i przepisami minisiatkówki.

Nasza reprezentacja w składzie:
Hanna Och-Oleksy
Daria Dobak
Jagoda Henclewska
Zuzanna Lehmann
Wiktoria Nawrocka
Natalia Napierała
Jagna Kmiecik
Zuzanna Łucka
Julia Ziemkowska
Marta Krauze

po 5 emocjonujących meczach uplasowała się na 4 miejscu.
Awans do Finału Wojewódzkiego Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt w tym roku szkolnym uzyskał zespół z Czeszewa.

Wicemistrzostwo Rejonu Szkół Podstawowych w Siatkówce Chłopców

8 marca 2016 roku w Nowym Tomyślu odbył się Finał Mistrzostw Rejonu-Poznań Szkół Podstawowych w Siatkówce Chłopców. Wzięły w nim udział zespoły z 6 powiatów.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie:
Szymon Baranowski
Filip Nowak
Michał Szwarc
Maciej Szymarek
Aleksander Sosnowski
Kacper Cur
Krystian Kuźmiński
Marcel Zachwyc
Daniel Marcinkowski
Michał Wójcik

w emocjonującym meczu finałowym uległa SP Kwilcz 2:1 i ostatecznie uplasowała się na 2 miejscu.
Awans do Finału Wojewódzkiego Szkół Podstawowych w Siatkówce Chłopców w tym roku szkolnym uzyskał zespół z Kwilcza.

Mistrzostwo Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców:

Szymon Baranowski
Filip Nowak
Michał Szwarc
Maciej Szymarek
Aleksander Sosnowski
Kacper Cur
Krystian Kuźmiński
Marcel Zachwyc
Daniel Marcinkowski
Michał Wójcik

Wicemistrzostwo Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt:

Oliwia Ratajczak
Daria Dobak
Jagoda Henclewska
Zuzanna Lehmann
Wiktoria Nawrocka
Wiktoria Burek
Natalia Napierała
Jagna Kmiecik
Zuzanna Łucka
Julia Ziemkowska

2014/2015

Mistrzostwo Wielkopolski Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców i 15. miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców, I miejsce w Mistrzostwach Rejonu i Powiatu

VII miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt, I miejsce w Mistrzostwach Rejonu i Powiatu

2013/2014

Mistrzostwo Powiatu Poznańskiego Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Podstawowych

Mistrzostwo Rejonu Teren Poznań Zachód w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Podstawowych i udział w Finale Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt

Wicemistrzostwo Powiatu Poznańskiego w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych

IV miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Minisiatkówce Chłopców rocznik 2002

Udział w Finale Ogólnopolskim Dziewcząt i Chłopców w „ORLIK VOLLEYMANIA 2013”

Wicemistrzostwo Powiatu Poznańskiego Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym

II miejsce w gminie – Turniej o Puchar Orlika

I miejsce w gminie – Halowy Turniej Piłki Nożnej

I miejsce w gminie – Wielkopolski Turniej Orlika

V miejsce w powiecie w Wielkopolskim Turnieju Orlika

II miejsce w powiecie w Turnieju  w Piłce Nożnej

 

2012/2013

Mistrzostwo Powiatu Poznańskiego Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt

Wicemistrzostwo Rejonu Poznań-Wschód Szkół Podstawowych w Siatkówce Chłopców

VIII miejsce w Finale Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Minisiatkówce w Minisiatkówce Dziewcząt rocznik 2002

Wicemistrzostwo Powiatu Poznańskiego Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoaltetycznym

2011/2012

III miejsce – Finał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt

III miejsce – Finał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego Szkół Podstawowych w Siatkówce Chłopców

VI miejsce w Finale Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Minisiatkówce Chłopców

VI miejsce – Finał Mistrzostw Województwa w Minisiatkówce Dziewcząt

2010/2011
Mistrzostwo Województwa w Minisiatkówce  Dziewcząt rocznik 2000 i udział w Mistrzostwach Polski

Wicemistrzostwo Rejonu – Poznań Zachód Szkół Podstawowych w Siatkówce  Chłopców

IV miejsce – Finał Mistrzostw Rejonu – Poznań Wschód Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej  Dziewcząt

2009/2010
I miejsce i III miejsce – Mistrzostwa Wielkopolski w Judo

III miejsce – Finał Mistrzostw Rejonu – Poznań Wschód Szkół Podstawowych w Siatkówce Chłopców

III miejsce Finał Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej  Dziewcząt

III miejsce- Finał Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt

III miejsce- Finał Mistrzostw Rejonu Poznań-Wschód Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców

V miejsce w Finale Mistrzostw Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym

V miejsce w Finale Mistrzostw Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

2008/2009

Mistrzostwo Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej  Dziewcząt III miejsce – Finał Rejonu – Poznań Zachód Szkół Podstawowych w Siatkówce Chłopców

 2007/2008

III miejsce – Finał Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt

II miejsce – Półfinał Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców

I miejsce i III miejsce – Mistrzostwa Wielkopolski w Judo

III miejsce – Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Unihokeju chłopców

II miejsce – Półfinał Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce nożnej chłopców

VI miejsce – Finał Mistrzostw Województwa w Minisiatkówce Chłopców rocznik 1996

2006/2007

II miejsce – Finał Mistrzostw Mistrzostwa Rejonu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców

II miejsce – Mistrzostwa Rejonu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt

2005/2006

I miejsce – Finał Mistrzostw Rejonu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców

 II miejsce – Finał Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Chłopców

III miejsce – Finał Mistrzostw Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

2003/2004
VI miejsce – Finał Mistrzostw Województwa Szkół Podstawowych w Siatkówce  Chłopców

II miejsce – Finał Mistrzostw Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym    Dziewcząt

II miejsce – Półfinał Rejonu Poznańskiego w Minisiatkówce Dziewcząt 

IV miejsce – Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców

IV miejsce – Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt

II miejsce – Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

2002/2003
Wicemistrzostwo Województwa w Minisiatkówce Chłopców

III miejsce – Finał Mistrzostw Wojewodztwa w Czwórboju Lekkoatletycznym

V miejsce w Półfinale Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców

II miejsce w Półfinale Mistrzostw Rejonu w Minisiatkówce Dziewcząt
2001/2002
Wicemistrzostwo Województwa w Minisiatkówce Dziewcząt 

Mistrzostwo Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym 

Mistrzostwo Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 

Mistrzostwo Powiatu w Piłce Nożnej 

IV miejsce – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców 

IV miejsce dziewcząt i V miejsce chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju.

2000/2001
V miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych w Minisiatkówce Dziewcząt

1999/2000
III miejsce W Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt

1998/1999
I miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Minisiatkówce Dziwcząt i Chłopców 

1997/1998
I miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Minisiatkówce Chłopców

III miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Północno-Zachodniego w Piłce Siatkowej Dziewcząt

III miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Północno-Zachodniego w Piłce Siatkowej Chłopców

III miejsce w Pucharze Szkół Podstawowych w Siatkówce Chłopców

III miejsce w Mistrzostwach Województwa w Minisiatkówce Dziewcząt

III miejsce w Igrzyskach Rejonowych Minipiłki Nożnej

V miejsce w Mistrzostwach Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym

1996/1997
I miejsce w Mistrzostwach Polski w Minisiatkówce Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Północno-Zachodniego w Minisiatkówce Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Województwa Minisiatkówki Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Północno-Zachodniego w Minisiatkówce Chłopców

IX miejsce w Mistrzostwach Polski w Minisiatkówce Chłopców

II miejsce w Konkursie Modeli Kartonowych – LOK
1995/1996
I miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Minisiatkówce Dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Minisiatkówce Chłopców

IV miejsce w Makroregionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt
1994/1995
I miejsce w Mistrzostwach Województw w Minisiatkówce Dziewcząt