Obozy sportowe

Zimowe zgrupowanie sportowe
Murowana Goślina 2013

W dniach 26 – 30.08.2013 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Murowanej Goślinie oraz zawodnicy UKS „Zielone Wzgórza” wzięli w nim udział w wakacyjnym zgrupowaniu sportowym. Celem tej imprezy było zapewnienie dzieciom czynnego wypoczynku oraz przygotowanie reprezentacji szkoły i klubu do rozgrywek, które rozpoczną się w październiku 2013. Program obozu obejmował: treningi siatkarskie w sali gimnastycznej, zajęcia rekreacyjno-sportowe na świeżym powietrzu – otwarty akwen w Koziegłowach oraz zajęcia na pływalni. Przeprowadzono również zajęcia plastyczne. Zapoznano dzieci z podstawowymi informacjami o właściwym odżywianiu się sportowców. Dzieci codziennie otrzymywały drugie śniadanie oraz wodę mineralną po każdym treningu.
Dzieci integrowały się podczas gier i zabaw towarzyskich :) . Na zakończenie obozu uczestnicy obdarowani zostali pamiątkowym dyplomem oraz upominkiem. Wyróżniający się zawodnicy oraz zwycięzcy turniejów otrzymali nagrody.