Rozgrywki klubowe

Uczniowie naszej szkoły reprezentują również UKS „Zielone Wzgórza w rozgrywkach minisiatkówki dziewcząt i chłopców.
Poniżej przedstawiamy największe sukcesy:

sezon 2011/2012

Finał Mistrzostw Województwa w Minisiatkowce Chłopców  (29.04.2012 r. ).
Reprezentacja UKS „Zielone Wzgórza”  rocznik 2000 w składzie: Karol Walczak, Jakub Pawlak, Jakub Mazurkiewicz, Wiktor Polaszek zajęła VI miejsce.

Finał Mistrzostw Województwa w Minisiatkowce Dziewcząt  (28.04.2012.).
Reprezentacja UKS „Zielone Wzgórza”  rocznik 2000 w składzie: Maja Schraube, Agnieszka Kurzawska, Marianna Nowak zajęła VI miejsce.

Półfinał Mistrzostw Województwa w Minisiatkowce Chłopców  (21.04.2012 w ).
Reprezentacja UKS „Zielone Wzgórza”  rocznik 2000 w składzie: Karol Walczak, Jakub Pawlak, Jakub Mazurkiewicz, Wiktor Polaszek zajęła I miejsce i awansowała do finału.

Półfinał Mistrzostw Województwa w Minisiatkowce Dziewcząt  (14.04.2012 w Środzie Wlkp.).
Reprezentacja UKS „Zielone Wzgórza”  rocznik 2000 w składzie: Maja Schraube, Agnieszka Kurzawska, Marianna Nowak zajęła I miejsce i awansowała do finału.

Eliminacje do Mistrzostw Województwa w Minisiatkowce  Chłopców (1.04.2012  Zbąszyń) .
Reprezentacja UKS „Zielone Wzgórza” rocznik 2000
Zespół  1  w składzie:  Karol Walczak, Jakub Pawlak, Wiktor Polaszek, Jakub Mazurkiewicz zajął II miejsce i uzyskał awans do półfinału.

Zespół  2 w składzie: Paweł Stocki, Wojciech Hildebrański, Piotr Katarzyński, Andrzej Łoboda zajął III miejsce
i uzyskał awans do półfinału.

Reprezentacja UKS „Zielone Wzgórza” rocznik 2001 w składzie: Milosz Roszczak, Norbert Waszak zajęła III miejsce
i uzyskała awans do półfinału.

Eliminacje do Mistrzostw Województwa w Minisiatkowce Dziewcząt (11.03.2012 w Poznaniu) .
Reprezentacja UKS „Zielone Wzgórza”  rocznik 2001
Zespół 1 w składzie: Maja Schraube, Agnieszka Kurzawska, Marianna Nowak, Marzena Pacholczak zajęła II miejsce i uzyskała awans do półfinału.

Reprezentacje UKS „Zielone Wzgórza”  rocznik 2001:
Zespół 1 w składzie:  Weronika Mendel, Liwia Gralewicz, Martyna Owczarzak zajął III miejsce i uzyskał awans do półfinału.

Zespół 2 w składzie:  Klaudia Słomińska, Wiktoria Napierała, Marta Mierzyńska zajął V miejsce i uzyskał awans do półfinału

sezon 2010/2011

W dniu 28.05.2011 w Poznaniu na hali Uniwersytetu Przyrodniczego odbyły się rozgrywki finałowe województwa wielkopolskiego mini-siatkówki dziewcząt roczników 1998, 1999 oraz 2000. Reprezentacja UKS „Zielone Wzgórza” rocznik 2000 w składzie: Maja Schraube, Agnieszka Kurzawska, Marianna Nowak zajęła I miejsce i uzyskała awans do finału Mistrzostw Polski, które odbędą się we wrześniu w Zabrzu.
KOŃCOWA KLASYFIKACJA rocznika 2000

1. UKS ZIELONE WZGÓRZA Murowana GoślinaMistrzostwa Województwa 2011
2. MKS MOS Turek I
3. UKS AUGUSTYNKI Kalisz
4. MKS MOS Turek II
5. UKS ŚRODA Środa Wielkopolska
6. TKS SIATKARZ Jarocin
7. UKS DWÓJKA Stęszew
8. UKS POLON Krotoszyn

 

 

 

W dniu 29.05.2011 w Poznaniu na hali Uniwersytetu Przyrodniczego odbyły się rozgrywkifinałowe województwa wielkopolskiego mini-siatkówki chłopców roczników 1998, 1999 oraz 2000. Reprezentacja UKS „Zielone Wzgórza” rocznik 2000 (Karol Walczak,
Wiktor Polaszek, Jakub Mazurkiewicz zajęła 9 miejsce, a rocznika 1998 (Patryk Mendel, Wojciech Łęcki, Alan Mensfeld, Mikołaj Wrzesiński, Mikołaj Blachowiak, Filip Nowak zajęła miejsce 4.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA rocznika 1998
1. PKS MOS Zbąszyń
2. UKS KANIASIATKA Gostyń
3. UKS MOS Ostrowite
4. UKS ZIELONE WZGÓRZA Murowana Goślina
5. MKS MALTA Poznań
6. MUKS GROM Kalisz
7. MOS Turek
8. UKS POLON Krotoszyn

KOŃCOWA KLASYFIKACJA rocznika 2000
1. SP NR 7 Krotoszyn
2. UKS KANIASIATKA Gostyń
3. UKS PIAST Krotoszyn
4. MUKS GROM Kalisz
5. MKS MOS Turek
6. UKS POLON Krotoszyn I
7. UKS POLON Krotoszyn II
8. KS SPARTA-SKLEJKA Orzechowo
9. UKS ZIELONE WZGÓRZA Murowana Goślina
10. MKS MDK Trzcianka

Gratulujemy!