Sukcesy sportowe

Największe sukcesy sportowe „Dwójki”

2016/2017

I miejsce w MISTRZOSTWACH REJONOWYCH TEREN POZNAŃ ZACHÓD W PIŁCE SIATKOWEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w kategorii dziewcząt

Mistrzostwo Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców

VIII Edycja Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2017 w Piłce Nożnej – I miejsce w etapie gminnym

Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Drużynowych i Indywidualnych Biegach Przełajowych.
Awans do zawodów wojewódzkich uzyskał Szymon Twardoń 6c, zostając wicemistrzem powiatu.

Marta Krauze 5b – 5,Franciszek Olszewski 5c – 7, Mateusz Wyza 4a – 16 i Lena Łatyszew 5b – 17.

Wicemistrzostwo gminy w czwórboju lekkoatletycznym.

Piłka nożna – II miejsce w powiatowym etapie VIII edycji Turnieju Orlika o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

12 miejsce w finale w Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych – Szymon Twardoń 6c.

Gminne Igrzyska Lekkoatletyczne – 22 medale.
grupa młodsza
skok w dal – Adam Bartoszewicz 1m, Zuzanna Świderska 3m
60m – Alan Majtas 1m, Wojciech Gruszczyński 2m
piłeczka palantowa – Kaja Kowalewska 2m, Olgierd Gralewicz 3m
400m – Wiktoria Bejma 3m, Maksymilian Pöpke 2m
600m – Jakub Lisiewicz 2m
grupa starsza:
60m – Franciszek Olszewski 1m, Antonina Naskręt 2m
400m – Kacper Twardoń 1m, Maja Gałęska 3m, Karol Ślifiński3m
600m – Marta Krauze 2m
1000m – Szymon Twardoń 1m, Błażej Rydygier 2m
skok w dal – Martyna Kobus 2m, Emilia Kubicka3m, Antoni Buliński3m
piłeczka palantowa – Mikołaj Płaziński 3m
piłka lekarska – Marcel Dutkowski 1m

XXI Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie -  bieg uliczny młodzieży szkolnej na dystansie 1000 m.
Wśród dziewcząt na podium stanęły dwie uczennice- drugie miejsce i srebrny medal zdobyła Marta Krauze, a trzecie i brąz wybiegała Maja Gałęska.
Chłopcy: pierwsze miejsce i złoty medal zdobył Szymon Twardo , a trzecie miejsce i brązowy medal Maks Marczak.

2015/2016

Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe

Szymon Twardoń 5c – 6-te miejsce

Fryderyk Lechno-Wasiutyński 4c- 13-te miejsce

Hanna Och-Oleksy 6a – 11-te miejsce

Mistrzostwa Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

I miejsce zespołu dziewcząt i I miejsce zespołu chłopców.

Oba zespoły uzyskały awans do mistrzostw powiatu.
uczestnicy-Hanna Och -Oleksy,Oliwia Ratajczak,Wiktoria Nawrocka,Jagoda Henclewska,Zuzanna Lehmann,Martyna Kobus,Daniel Marcinkowski ,Marcel Zachwyc,Kacper Cur,Kacper Hait,Szymon Twardoń,Kacper Twardoń.

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

3 miejsce – Szymon Twardoń 5c – awans do mistrzostw województwa

Ćwierćfinał Mistrzostw Wielkopolski w Minisiatkówce Chłopców – KINDER+SPORT 2015/2016

Do turnieju półfinałowego awansowały zespoły z Murowanej Gośliny w następujących składach:
rocznik 2005
I zespół: Daniel Maśnicki, Bartosz Papajewki, Bartosz Galik.
rocznik 2004
I zespół: Michał Wójcik, Wojciech Paterka, Sebastian Sajnaj, Mateusz Obroszko, Chróściński Bartosz.
rocznik 2003
I zespół: Daniel Marcinkowski, Marcel Zachwyc, Krystian Kuźmiński, Kacper Cur, Michał Szwarc.
II zespół: Filip Nowak, Maciej Szymarek, Aleksander Sosnowski, Antoni Warguła.

Eliminacje do Finału Mistrzostw Wielkopolski w Minisiatkówce Chłopców – KINDER +SPORT 2015/2016

Do turnieju ćwierćfinałowego awansowały zespoły z Murowanej Gośliny w następujących składach:
rocznik 2005
I zespół: Daniel Maśnicki, Bartosz Papajewki, Bartosz Galik.
II zespół: Mikołaj Płaziński, Mateusz Nawrocki, Karol Ślifiński.
rocznik 2004
I zespół: Michał Wójcik, Wojciech Paterka, Sebastian Sajnaj, Mateusz Obroszko.
rocznik 2003
I zespół: Szymon Baranowski, Daniel Marcinkowski, Krystian Kuźmiński, Kacper Cur, Michał Szwarc.
II zespół: Filip Nowak, Maciej Szymarek, Kacper Hait, Aleksander Sosnowski, Antoni Warguła.

Eliminacje do Finału Mistrzostw Wielkopolski w Minisiatkówce Dziewcząt – KINDER +SPORT 2015/2016

Do turnieju ćwierćfinałowego awansowały zespoły z Murowanej Gośliny w następujących składach:
rocznik 2005
I zespół: Izabela Dobak, Julia Szczepaniak, Konstancja Modrak
II zespół: Magdalena Matysiak, Marta Krauze i Patrycja Sobańska.
rocznik 2004
zespół: Julia Ziemkowska, Zuzanna Łucka, Klaudia Grudzień, Martyna Kobus, Karolina Andrzejewska.
rocznik 2003
zespół: Hanna Och-Oleksy, Daria Dobak, Jagoda Henclewska, Zuzanna Lehmann, Wiktoria Nawrocka, Oliwia Ratajczak.

Finał Mistrzostw Rejonu-Poznań Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt

10 marca 2016 roku w Śremie odbył się Finał Mistrzostw Rejonu-Poznań Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt.
Wzięły w nim udział najlepsze zespoły z 6 powiatów:
Turniej rozegrano systemem każdy z każdym, zgodnie z regulaminem SZS Wielkopolska i przepisami minisiatkówki.

Nasza reprezentacja w składzie:
Hanna Och-Oleksy
Daria Dobak
Jagoda Henclewska
Zuzanna Lehmann
Wiktoria Nawrocka
Natalia Napierała
Jagna Kmiecik
Zuzanna Łucka
Julia Ziemkowska
Marta Krauze

po 5 emocjonujących meczach uplasowała się na 4 miejscu.
Awans do Finału Wojewódzkiego Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt w tym roku szkolnym uzyskał zespół z Czeszewa.

Wicemistrzostwo Rejonu Szkół Podstawowych w Siatkówce Chłopców

8 marca 2016 roku w Nowym Tomyślu odbył się Finał Mistrzostw Rejonu-Poznań Szkół Podstawowych w Siatkówce Chłopców. Wzięły w nim udział zespoły z 6 powiatów.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie:
Szymon Baranowski
Filip Nowak
Michał Szwarc
Maciej Szymarek
Aleksander Sosnowski
Kacper Cur
Krystian Kuźmiński
Marcel Zachwyc
Daniel Marcinkowski
Michał Wójcik

w emocjonującym meczu finałowym uległa SP Kwilcz 2:1 i ostatecznie uplasowała się na 2 miejscu.
Awans do Finału Wojewódzkiego Szkół Podstawowych w Siatkówce Chłopców w tym roku szkolnym uzyskał zespół z Kwilcza.

Mistrzostwo Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców:

Szymon Baranowski
Filip Nowak
Michał Szwarc
Maciej Szymarek
Aleksander Sosnowski
Kacper Cur
Krystian Kuźmiński
Marcel Zachwyc
Daniel Marcinkowski
Michał Wójcik

Wicemistrzostwo Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt:

Oliwia Ratajczak
Daria Dobak
Jagoda Henclewska
Zuzanna Lehmann
Wiktoria Nawrocka
Wiktoria Burek
Natalia Napierała
Jagna Kmiecik
Zuzanna Łucka
Julia Ziemkowska

2014/2015

Mistrzostwo Wielkopolski Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców i 15. miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców, I miejsce w Mistrzostwach Rejonu i Powiatu

VII miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt, I miejsce w Mistrzostwach Rejonu i Powiatu

2013/2014

Mistrzostwo Powiatu Poznańskiego Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Podstawowych

Mistrzostwo Rejonu Teren Poznań Zachód w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Podstawowych i udział w Finale Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt

Wicemistrzostwo Powiatu Poznańskiego w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych

IV miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Minisiatkówce Chłopców rocznik 2002

Udział w Finale Ogólnopolskim Dziewcząt i Chłopców w „ORLIK VOLLEYMANIA 2013″

Wicemistrzostwo Powiatu Poznańskiego Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym

II miejsce w gminie – Turniej o Puchar Orlika

I miejsce w gminie – Halowy Turniej Piłki Nożnej

I miejsce w gminie – Wielkopolski Turniej Orlika

V miejsce w powiecie w Wielkopolskim Turnieju Orlika

II miejsce w powiecie w Turnieju  w Piłce Nożnej

 

2012/2013

Mistrzostwo Powiatu Poznańskiego Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt

Wicemistrzostwo Rejonu Poznań-Wschód Szkół Podstawowych w Siatkówce Chłopców

VIII miejsce w Finale Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Minisiatkówce w Minisiatkówce Dziewcząt rocznik 2002

Wicemistrzostwo Powiatu Poznańskiego Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoaltetycznym

2011/2012

III miejsce – Finał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt

III miejsce – Finał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego Szkół Podstawowych w Siatkówce Chłopców

VI miejsce w Finale Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Minisiatkówce Chłopców

VI miejsce – Finał Mistrzostw Województwa w Minisiatkówce Dziewcząt

2010/2011
Mistrzostwo Województwa w Minisiatkówce  Dziewcząt rocznik 2000 i udział w Mistrzostwach Polski

Wicemistrzostwo Rejonu – Poznań Zachód Szkół Podstawowych w Siatkówce  Chłopców

IV miejsce – Finał Mistrzostw Rejonu – Poznań Wschód Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej  Dziewcząt

2009/2010
I miejsce i III miejsce – Mistrzostwa Wielkopolski w Judo

III miejsce – Finał Mistrzostw Rejonu – Poznań Wschód Szkół Podstawowych w Siatkówce Chłopców

III miejsce Finał Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej  Dziewcząt

III miejsce- Finał Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt

III miejsce- Finał Mistrzostw Rejonu Poznań-Wschód Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców

V miejsce w Finale Mistrzostw Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym

V miejsce w Finale Mistrzostw Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

2008/2009

Mistrzostwo Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej  Dziewcząt III miejsce – Finał Rejonu – Poznań Zachód Szkół Podstawowych w Siatkówce Chłopców

 2007/2008

III miejsce – Finał Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt

II miejsce – Półfinał Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców

I miejsce i III miejsce – Mistrzostwa Wielkopolski w Judo

III miejsce – Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Unihokeju chłopców

II miejsce – Półfinał Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce nożnej chłopców

VI miejsce - Finał Mistrzostw Województwa w Minisiatkówce Chłopców rocznik 1996

2006/2007

II miejsce – Finał Mistrzostw Mistrzostwa Rejonu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców

II miejsce – Mistrzostwa Rejonu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt

2005/2006

I miejsce – Finał Mistrzostw Rejonu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców

 II miejsce – Finał Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Chłopców

III miejsce – Finał Mistrzostw Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

2003/2004
VI miejsce – Finał Mistrzostw Województwa Szkół Podstawowych w Siatkówce  Chłopców

II miejsce – Finał Mistrzostw Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym    Dziewcząt

II miejsce – Półfinał Rejonu Poznańskiego w Minisiatkówce Dziewcząt 

IV miejsce – Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców

IV miejsce – Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt

II miejsce – Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

2002/2003
Wicemistrzostwo Województwa w Minisiatkówce Chłopców

III miejsce – Finał Mistrzostw Wojewodztwa w Czwórboju Lekkoatletycznym

V miejsce w Półfinale Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców

II miejsce w Półfinale Mistrzostw Rejonu w Minisiatkówce Dziewcząt
2001/2002
Wicemistrzostwo Województwa w Minisiatkówce Dziewcząt 

Mistrzostwo Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym 

Mistrzostwo Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 

Mistrzostwo Powiatu w Piłce Nożnej 

IV miejsce – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców 

IV miejsce dziewcząt i V miejsce chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju.

2000/2001
V miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych w Minisiatkówce Dziewcząt

1999/2000
III miejsce W Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt

1998/1999
I miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Minisiatkówce Dziwcząt i Chłopców 

1997/1998
I miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Minisiatkówce Chłopców

III miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Północno-Zachodniego w Piłce Siatkowej Dziewcząt

III miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Północno-Zachodniego w Piłce Siatkowej Chłopców

III miejsce w Pucharze Szkół Podstawowych w Siatkówce Chłopców

III miejsce w Mistrzostwach Województwa w Minisiatkówce Dziewcząt

III miejsce w Igrzyskach Rejonowych Minipiłki Nożnej

V miejsce w Mistrzostwach Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym

1996/1997
I miejsce w Mistrzostwach Polski w Minisiatkówce Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Północno-Zachodniego w Minisiatkówce Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Województwa Minisiatkówki Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Północno-Zachodniego w Minisiatkówce Chłopców

IX miejsce w Mistrzostwach Polski w Minisiatkówce Chłopców

II miejsce w Konkursie Modeli Kartonowych – LOK
1995/1996
I miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Minisiatkówce Dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Minisiatkówce Chłopców

IV miejsce w Makroregionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt
1994/1995
I miejsce w Mistrzostwach Województw w Minisiatkówce Dziewcząt