Pracownicy

Dyrektor

Mirosława Szudera

dyrektor

Wicedyrektorzy

Kamila Szóstak

Magdalena Alwin-Głodek

Barbara Celichowska

 

Nauczyciele klas I – III

Marzena Psik
Krystyna Jarosz
Edyta Golankiewicz
Małgorzata Wróbel
Anna Tomicka
Ewa Duszyńska
Grażyna Mroczek
Violetta Koźmińska

Justyna Szymkowiak

Aneta Ruta-Ziemska

Kamila Szóstak

Joanna Mikołajewicz

Kamila Jakubowska

Joanna Król-Żelechowska

 

Nauczyciele klas IV – VII

Język polski:
Hanna Frelich
Bożena Ceranek
Marzenna Woltman
Violetta Koźmińska

Paulina Dutkowska

Maria Krugiełka

Justyna Telicka

Matematyka
Danuta Chimiak
Agnieszka Zomerfeld
Magdalena Alwin-Głodek
Katarzyna Wysocka

Natalia Pyssa

Elżbieta Staniszewska-Osieka

Alicja Piesiak

Zajęcia techniczne i technika

Katarzyna Wysocka

Kamila Jakubowska

Zajęcia komputerowe i informatyka
Danuta Chimiak
Magdalena Alwin-Głodek
Mirosława Szudera

Agnieszka Zomerfeld

Natalia Pyssa

Marek Głodek

Historia
Paulina Dutkowska

Małgorzata Charłampowicz

Karina Hałas

Przyroda
Danuta Żywila Świerc-Czarnecka

Anna Tomicka

Dorota Bałamut

Język angielski
Mirosław Frelich
Karolina Kobus
Anna Kępska

Joanna Lisiecka

Natalia Hutek

Katarzyna Haręza-Fic

Piotr Skrok

Język niemiecki

Dorota Olejniczak

Marta Chwarścianek

Biologia
Beata Wolska

Geografia

Dorota Bałamut

Fizyka

Barbara Kęsy

Chemia

Alicja Piesiak

Żaneta Woźniak

Wychowanie fizyczne
Marzena Chmielecka
Agnieszka Piotrowska
Maria Kolendo
Jacek Gruszczyński

Sławomir Jandy

Maciej Przybylski

Andrzej Miciul

Dorota Schraube

Agnieszka Łągiewka

Muzyka
Katarzyna Łukaszewicz

Adrianna Wtorkowska-Kubińska

Plastyka
Beata Springer

Religia
Ewa Kaźmierczak

Dorota Dominiak

Barbara Karpińska

Biblioteka
Marzenna Woltman

Małgorzata Charłampowicz

Świetlica

Agnieszka Grzeszczak

Krystyna Mackiewicz

Elżbieta Józefowicz

Maria Jedynak

Wychowanie do życia w rodzinie

Agnieszka Grzeszczak

Pedagog

Justyna Bulińska

Aleksandra Rogozińska

Psycholog
Martyna Dziekan

Administracja i obsługa

Honorata Żak – sekretarka

Aneta Borowczyk – główna księgowa

Halina Stencel – inspektor ds. kadr

Maria Klupczyńska – inspektor ds. płac

Roman Janiak – konserwator

Regina Niestrawska – woźna

Jolanta Janiak – woźna

Laura Bejma – woźna

Iwona Lisiecka – woźna