ZAPISY DZIECI DO SZKOŁY

ZAPISY DZIECI DO KLASY I

ROCZNIK 2012
(realizacja obowiązku szkolnego od 1 września 2019 r.)

oraz ROCZNIK 2013

(realizacja obowiązku szkolnego na wniosek rodziców)

 

w sekretariacie szkoły od 1 do 29 marca 2019 r.

w poniedziałki w godz. 7:00 – 17:00

od wtorku do czwartku w godz. 7:00 – 15:00

w piątki w godz. 7:00 – 13:00

Prosimy rodziców o zabranie ze sobą dowodu osobistego i aktu urodzenia dziecka.

Obwód Szkoły Podstawowej nr 2 w Murowanej Goślinie:

Ulice w Murowanej Goślinie: Akacjowa, Bracka, Brzoskwiniowa, Brzozowa,  Bukowa, Chabrowa, Cisowa, Czeremchowa, Czereśniowa, Długa, Dolina, Fiołkowa, Gajowa, Gen. T. Kutrzeby, Grobla, Hipolita Cegielskiego, Irysowa, Jagodowa, Jaśminowa, Jarzębinowa, Jerzego Lenartowskiego, Jeżynowa, Kalinowa, , Kłosowa, Konwaliowa, Kościelna, Kręta, Krokusowa, Leszczynowa, Leśna, Łanowa, Malinowa, Miodowa, Modrzewiowa, Morelowa, Nadwarciańska,  Narcyzowa, Nowy Rynek, Oliwkowa, Plac Kasztanowy, Pochyła, Poziomkowa, Poznańska od nr 24, Przesmyk, , Radosna, Raduszyńska, Rogu Renifera, Różana, Smolna, Sosnowa, Storczykowa, Strzelecka, Śliwkowa, Świerkowa, Tarninowa, Widok, Wiosenna, Wiśniowa, Wrzosowa, Za Bramą, Żurawinowa, Źródlana

Wsie: Czernice, Kamińsko, Mściszewo, Pławno Rakownia, Złotoryjsko, Starczanowo

Kartę zgłoszenia dziecka do szkoły można pobrać ze strony internetowej szkoły: www.sp2.murowana-goslina.pl