Dzień Patrona inaczej!

Mimo utrudnień postanowiliśmy świętować ten ważny dzień dla naszej społeczności szkolnej. Co roku odbywały się kolorowe i głośne przemarsze ulicami miasta, klasy rywalizowały w różnych konkurencjach i zmagały się z quizami. Tym razem było inaczej! Postanowiliśmy przenieś Dzień Patrona w świat wirtualny. Przeprowadziliśmy konkurs na najciekawsze przebranie za postaci z powieści Henryka Sienkiewicza. W konkursie zwyciężyli: Jakub Owczarek kl. 1d- rycerz krzyżacki z powieści „Krzyżacy”, Wiktor Stefański kl. 2b- Latarnik oraz Jakub Klepacki kl. 4b jako Wielki Mistrz Krzyżacki z powieści „Krzyżacy”. Nagrody zostaną wręczone w dniu zakończenia roku szkolnego. 
Nauczycielka plastyki Pani Beata Springer ogłosiła konkurs na portret Henryka Sienkiewicza. Prace konkursowe naprawdę robią ogromne wrażenie, możemy je podziwiać w Sali Patrona.
A na sam koniec nagraliśmy spontaniczny filmik o naszej szkole- sami zobaczcie!
Wasz Samorząd Uczniowski  wraz z Mini Samorządem.

Link do filmu