Konkurs Matematyczny MISTRZ RACHUNKU

W czwartek 21 kwietnia odbył się w naszej szkole finał Gminnego Konkursu Matematycznego MISTRZ RACHUNKU. Była to już 21 edycja tego konkursu. Swoje umiejętności poprawnego i szybkiego liczenia sprawdzili uczniowie z czterech szkół naszej gminy: SP nr 1 i SP nr 2 w Murowanej Goślinie, SP w Łopuchowie i SP w Białężynie. Zadania konkursowe przygotowali nauczyciele matematyki z „Dwójki”. Nasza reprezentacja godnie reprezentowała społeczność szkolną. Możemy pochwalić się tytułami MISTRZA RACHUNKU 2022 w klasach:

5 – Artem Maslov

7- Joanna Kaczmarczyk

8 – Zuzanna Golimowska.

Ponadto nagrodzeni zostali uczniowie: Stanisław Budnikowski II miejsce w klasach 4, Igor Kaszkur II miejsce i Aleksander Pigłas III miejsce w klasach 7, Dominik Maternicki II miejsce i Nikodem Olekszy III miejsce w klasach 8.

Gratulujemy!

Katarzyna Wysocka

Ostatnie-przygotowania-przed-konkursem

Zdjęcie 1 z 4