Konkurs PCK

W dniu 16 czerwca 2023r. w naszej szkole odbyła się XXIII edycja konkursu „Co wiem o Polskim Czerwonym Krzyżu i o Honorowym Dawstwie Krwi.” Do konkursu przystąpiło 30 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2 w Murowanej Goślinie oraz Szkoły Podstawowej z Łopuchowa. Po uroczystym rozpoczęciu przez Panią Dyrektor uczniowie przystąpili do rozwiązywania zadań tekstowych przygotowanych przez Wielkopolski Zarząd Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Poznaniu. Konkurs dotowany przez Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina, wspierany przez Polski Czerwony Krzyż w Poznaniu przez Panią Małgorzatę Biskupską przedstawicielkę PCK w Poznaniu. Nagrody i upominki dla laureatów konkursu ufundowane zostały przez Klub HDK PCK Gośliniacy w Murowanej Goślinie oraz Wielkopolski Oddział Okręgowy PCK w Poznaniu.

Zwycięzcami konkursu zostały:

I miejsce – Iga Kasprzak Sp1

II miejsce – Weronika Witek Sp2

III miejsce – Joanna Kaczmarczyk Sp2

IV miejsce – Maria Kozłowska Sp2

V miejsce – Agata Stefanek Sp2

Serdecznie wszystkim gratuluję i życzę dalszych sukcesów!!!

Małgorzata Grunwald