Szkolny turniej piłki nożnej

Dnia 27 stycznia w sali gimnastycznej SP NR 2 odbył się szkolny turniej piłki nożnej klas 1-8. Pierwsi zmagania rozpoczeli uczniowie klas 1-3,pózniej 4-6, a ostatni 7i 8 , oraz klasa 6 a. Pojedynki zespołów były bardzo wyrównane. Mecze sędziowali pan Jacek Gruszczyński oraz absolwent naszej szkoły Bartek Szewczykowski.W skład zespołów często wchodziły dziewczęta , które bardzo dobrze radziły sobie w turniejowych szrankach.Chociaż była prowadzona punktacja wynikowa oraz wybór najlepszych zawodników i bramkarzy, jednak najwazniejszy był udział zawodach.Dziękujemy Radzie Szkoły za ufundowanie nagród , paniom wicedyrektor za obecność podczas podsumowań grup wiekowych a przede wszystkim zawodnikom oraz rodzicom za gorący doping i opiekę podczas turnieju.

patron_IMG_20230127_162547

Zdjęcie 1 z 15