Wernisaż prac fotograficznych w bibliotece

W drugim tygodniu września w naszej bibliotece odbyła się uroczystość, którą symbolicznie rozpoczęliśmy kolejny biblioteczny rok szkolny. Okazją był wernisaż prac fotograficznych, które powstały pod koniec zeszłego roku szkolnego. Dziewięć zdjęć – obrazów jest efektem projektu zrealizowanego we współpracy bibliotekarki Doroty Olejniczak i koła fotograficznego pod opieką pani Hanny Frelich. Zaskakujące i ciekawe spojrzenie autorek prac, które zmierzyły się z tematem Zaczytane obrazy sprawiło, iż te artystyczne realizacje będą już na stałe zdobić naszą bibliotekę.

W wernisażu wzięło udział wielu zaproszonych gości, m. in. pani dyrektor, pani wicedyrektor oraz klasa 7b, której stroje pozwoliły nam poczuć, że wraz z nami są pisarze, muzycy, artyści i postaci z bajek. Spotkanie odbyło się w bardzo sympatycznej atmosferze. Było wiele miłych słów, pyszne ciasto i dużo dobrego humoru.

Gratulujemy kreatywności autorkom zdjęć i modelkom: Nel Bromberek, Mai Lis, Karolinie Marszałek, Małgorzacie Pływaczek oraz Joannie Kaczmarczyk.

 

Dorota Olejniczak