ZAPISY DZIECI DO KLASY I rok szkolny 2024/2025

ROCZNIK 2017
(realizacja obowiązku szkolnego od 1 września 2024 r.)
oraz ROCZNIK 2018
(realizacja obowiązku szkolnego na wniosek rodziców)
w sekretariacie szkoły od 1 do 31 marca 2024 r.

w poniedziałki w godz. 7:00 – 17:00
od wtorku do czwartku w godz. 7:00 – 15:00
w piątki w godz. 7:00 – 13:00

Prosimy rodziców o zabranie ze sobą dowodu osobistego i aktu urodzenia dziecka do wglądu.

Obwód Szkoły Podstawowej nr 2 w Murowanej Goślinie: 
Ulice w Murowanej Goślinie: Akacjowa, Bracka, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Cisowa, Czeremchowa, Czereśniowa, Długa, Dolina, Fiołkowa, Gajowa, Gen. T. Kutrzeby, Grobla, Hipolita Cegielskiego, Irysowa, Jagodowa, Jaśminowa, Jarzębinowa, Jerzego Lenartowskiego, Jeżynowa, Kalinowa, Kłosowa, Konwaliowa, Kościelna, Kręta, Krokusowa, Leszczynowa, Leśna, Łanowa, Malinowa, Miodowa, Modrzewiowa, Morelowa, Nadwarciańska, Narcyzowa, Nowy Rynek, Oliwkowa, Plac Kasztanowy, Pochyła, Poziomkowa, Poznańska od nr 24, Przesmyk, , Radosna, Raduszyńska, Rogu Renifera, Różana, Smolna,
Sosnowa, Storczykowa, Strzelecka, Śliwkowa, Świerkowa, Tarninowa, Widok, Wiosenna, Wiśniowa, Wrzosowa, Za Bramą, Żurawinowa, Źródlana Wsie: Czernice, Kamińsko, Mściszewo, Pławno Rakownia, Złotoryjsko, Starczanowo Kartę zgłoszenia dziecka do szkoły można pobrać ze strony internetowej szkoły: www.sp2.murowana-goslina.pl